Як російські загарбники використовують в Україні заборонені міни і чим вони небезпечні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сапери взводу «Хаджибей» Нацгвардії України розмінували понад 70 кілометрів на деокупованій Херсонщині. Після відводу військ РФ залишила після себе величезну кількість прихованих бомб. Частина з них — заборонені міжнародною конвенцією. «Ренар», командир інженерно-саперного взводу «Хаджибей», розповів RFI про найнебезпечніші знахідки на фронті та розмінування під час обстрілів. 

«Міна не обирає, чи це військовий, чи це цивільна людина. Вона може відпрацьовувати в незалежності від того, ким ти є», — розповідає «Ренар».

Його інженерно-саперний взвод знешкоджує вибухівку, яку російські війська заклали усюди — від лісосмуг до житлових приміщень. Мешканці деокупованих територій звикли до постійної небезпеки і навіть можуть розпізнати пристрій. 

Росіяни розраховували, що міни травмують не лише військових, а й цивільних, вважає «Ренар». До того ж окупанти постійно намагаються завадити розмінуванню. 

«Були випадки, коли ми працювали на ділянках біля доріг, біля лісосмуг, у самому місті, проводили розмінування. І ворог то обстрілював, то запускав "пташку", і нам доводилось відходити, щоб група не постраждала», — каже командир.

Відео: RFI Українською


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]