Як "совок" крав технології на Заході?

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сьогодні український ІТ-сектор - передова, інноваційна, експортоорієнтована галузь, що зростає навіть попри повномасштабне вторгнення. Проте ще 30 років тому про такий високий розвиток України у ІТ і мови йти не могло - у совку практично не було комп'ютерів (а ті що були - дешеві копії західних), марксистсько-ленінський підхід вбивав передові науки, а талановитих вчених та винахідників звільняли з роботи чи відправляли у концентраційні табори.

Про талановитість українців, що навіть попри репресії, еміграцію, неможливість повністю реалізуватися, ізольованість, творили й проводили людство до інформаційної ери - у цьому відео, що є першим з нашого циклу "Українське ІТ: минуле, сьогодення, майбутнє".

Ми пройдемо шлях від Заходу на Схід і побачимо, чому совок крав технології і чому після руйнування залізної занавіси Україна так швидко надолужила відставання у ІТ.

Відео: Останній Капіталіст


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]