Янукович и Шайтанский лес

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Читаем и рыдаем, новую книгу о Викторе Федоровиче Януковиче изданную в издательстве «Фолио» . Автором творения является Владимир Чередниченко, который «вполне может претендовать на роль главного творца януковичианы». В отличии от предыдущей «Национальной идеи» в «Викторе Януковиче» автор оставил в покое дворянские корни Виктора Федоровича.

В книге 47 историй, 250 страниц и 6 иллюстраций с изображением Януковича. Тираж — 1500 экземпляров (станет букинистической редкостью).

Ведущий программы "Проти ночі" Павел Шеремет читает отрывок из книги, посвященной тяжелому труду Виктора Януковича. Видео:  TBiUA


Смотрите также:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]