З Новым Баррикадным Годом 2014!

|
Версия для печатиВерсия для печати

Художественное объединение «Последняя баррикада» вместе со своими друзьями поздравляют с Новым 2014 годом!

Художественное объединение «Последняя Баррикада» сняло видеопоздравления с Новым Годом. Тем, кто хочет увидеть Артема Полежаку, Евгения Нищука, Светлана Поваляева, Дмитрия Лазуткина, братьев Капрановых, Влада Троицкого, Соломию Витвицкую, Фому, Сашка Положинского, Василия Шкляра, Келю Ликеренко, Ивана Малковича, Ивана Лене, Антона Мухарского, Анжелику Рудницкую, группу «От винта», Алексея Манна, Андрея Бондаря, группу «Дах дотерс», Лирника Сашка, Олеся Дония, рекомендуется посмотреть до конца

Видео: ОsтаNNя Барикада


Смотрите:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]