24 лютого — Національний день молитви за Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні українці захищають своє право вільно жити на власній Богом даній землі. Спільна молитва захистить Україну та тих, хто продовжує боротьбу на полі бою, стане свідченням духовного єднання українського народу та символом нашої непохитної віри у перемогу.

Верховна Рада України підтримала проект Постанови №12412, який обрав дату 24 лютого - як Національний день молитви за Україну. Ця дата має символічне значення, адже саме цього дня, 2022 року, розпочався повномасштабний напад Росії на Україну.

Згідно з текстом постанови, Національний день молитви має на меті зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства та піднесення морально-патріотичного духу українців. Автори документа зауважують, що спільна молитва є не лише духовною практикою, а й надприродною силою для перемоги. Вона стане свідченням єднання народу, його непохитної віри в майбутню перемогу.

У день молитви засідання Верховної Ради відкрито виконанням духовного гімну України "Боже великий, єдиний". У храмах України моляться за Батьківщину.

Ідея запровадження Національного дня молитви в Україні з'явилась на фоні міжнародних традицій, коли молитва ставала могутнім інструментом об'єднання націй в періоди складних випробувань.

Ініціатори запровадження Національного дня молитви нагадали, що через чотири дні після того, як Вінстон Черчилль став прем’єр-міністром у травні 1940 року, він затвердив національний день молитви.

У США 6 червня 1944 року в прямому ефірі радіо президент Франклін Рузвельт закликав своїх співгромадян приєднатися до нього в молитві, коли американські війська висадилися в Нормандії. Текст молитви був опублікований заздалегідь, щоб американці могли продекламувати його разом з ним.

У Сполучених Штатах Америки Національний день молитви був заснований резолюцією Конгресу, яку підписав президент Гаррі Трумен. Національний день молитви в США був встановлений як день, в який людям слід "звернутися до Бога в молитві і медитації".

Саме молитва зіграла важливу роль у єдності українського суспільства під час війни з Росією. Після початку повномасштабного вторгнення, молитви за Україну лунали по всьому світу, і це сприяло підтримці національної стійкості.

Спільна молитва, за задумом її ініціаторів, в Національний день молитви захистить Україну та тих, хто бореться на полі бою, стане символом духовного єднання та віри у перемогу.

Відзначення такого дня має сприяти зміцненню патріотичного духу, збереженню духовної спадщини та консолідації українського суспільства.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]