Анджей Дуда: Ми звернемося до міжнародних судових установ у справі Катинського злочину

|
Версия для печатиВерсия для печати

Анджей Дуда сказав, що упродовж останніх десятиліть відповідальність за злочини розглядалася перед міжнародними судами, і так повинно статися з винними за Катинський злочин

 
На фото Президент Польщі Анджей Дуда на зустрічі з представниками Катинських Родин Фото: PAP/Radek Pietruszka

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що нині увесь світ бачить справжнє обличчя Росії. Під час зустрічі з представниками катинських родин наголосив, що настав відповідний момент, аби звернутися до міжнародних судових установ у справі Катинського злочину, зазначає Польське Радіо. Як наголосив президент Польщі, упродовж останніх десятиліть відповідальність за злочини розглядалася перед міжнародними судами:

 

«Коли ми про це сьогодні говоримо, це вже не так, як було кілька років тому – мовляв, ми повертаємося до якихось старих справ тощо, що ми – антиросійські, що маємо русофобію, що повертаємося до дуже болісного часу Другої світової війни, коли насправді багато хто вбивав… Ні! Останніми десятиліттями багато хто не вбивав. А якщо вбивав, то міжнародні суди негайно розглядали ці справи і злочинців карали. Я маю на увазі хоча би злочини, які були у колишній Югославії. Ми добре знаємо, що багатьох злочинців, котрі здійснили тоді злочини, покарано, вони відповіли за свої вчинки».

10 квітня цього року, у своєму виступі з нагоди дванадцятих роковин Смоленської катастрофи, президент Польщі заявив, що у міжнародному просторі буде вжито заходів у справі Катинського злочину.

«Аргумент»


В тему: 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]