Дедалі більше поляків схиляються до версії, що Смоленська катастрофа - теракт

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У версію замаху на президента Польщі Леха Качинського як причину Смоленської катастрофи вірять загалом 26% поляків. Не вірять у версію теракту 59% громадян Польщі.

Про це йдеться в опитуванні громадської думки, проведеному 26-27 березня центром Kantar Millward Brown SA для телеканалу TVN2.

Як інформується, 38% поляків однозначно не вірять у версію замаху, а 21% вважають, що його швидше за все не було. Водночас 12% поляків переконані, що причиною катастрофи був теракт, а 14% радше схиляються до цієї думки. Не визначилися з цього приводу 12% громадян РП.

Порівняно з минулорічним опитуванням, прихильників теорії замаху побільшало на 8%, а тих, хто не вірить у це, поменшало на 6%.

Як повідомлялося, урядова підкомісія з розслідування причин катастрофи, яка діє при Міноборони Польщі, відновила Смоленське слідство навесні 2016 року. Однією з основних версій катастрофи вона розглядає вибух на борту літака ще перед його зіткненням із землею. У січні цього року члени комісії повідомили, що причиною катастрофи стало не зіткнення з березою, а серія вибухів у крилі, слоті та в центроплані літака, що підтвердив аналіз механізму удару дверей об землю. Ці твердження ляжуть в основу технічного рапорту щодо причин Смоленської катастрофи, який буде оприлюднено до чергової річниці катастрофи.

Попередня польська урядова комісія, яка оприлюднила свій світ в 2011 році, основною причиною авіакатастрофи назвала помилки польських пілотів.

Як повідомлялося, у Смоленській катастрофі 10 квітня 2010 року загинули усі 96 осіб, які перебували на борту урядового Ту-154М, включно з президентським подружжям Леха та Марії Качинських. Вони прямували на відзначення 70-х роковин Катинського злочину.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]