Австралія вдвічі збільшить флот через загрозу з боку Китаю

|
Версия для печатиВерсия для печати

Австралія планує збільшити свій військовий флот у понад два рази, виділивши для цього 7,2 мільярда доларів США, щоб адаптуватися до нарощування військової сили Китаю в тихоокеанському регіоні.

Про це пише Financial Times.

Військово-морський флот Австралії збільшать до 26 військових кораблів, включаючи 11 нових фрегатів і шість нових великих суден, які будуть носіями ракет великої дальності. Таким чином флот Австралії стане найбільшим з часів Другої світової війни.

План спрямований на прискорення спуску на воду нових військових кораблів, зберігаючи при цьому прихильність до нарощування суднобудівних потужностей в Австралії. Його вирішили втілити після того, як минулорічна перевірка визнала військово-морський флот країни непридатним для використання за призначенням.

Згідно з пропозиціями, викладеними у вівторок, уряд скоротив план придбання фрегатів типу "Хантер" у британської компанії BAE Systems, яка у 2018 році виграла контракт вартістю 21,3 мільярдів США доларів на будівництво дев'яти кораблів в Осборні, Австралія.

Контракт опинився під загрозою скасування через затримки і потенційне зростання витрат до 39,5 млрд доларів.

Оновлений план передбачає, що тепер ВМС отримають шість із дев’яти спочатку запланованих кораблів. Австралія також придбає ще 11 фрегатів, які можуть бути доставлені швидше.

Капітальний ремонт ВМС Австралії розпочали після того, як в Огляді оборонних витрат Австралії було оголошено про найбільші за майже 80 років стратегічні зміни у її військовій позиції, стверджуючи, що інтенсивна китайсько-американська конкуренція стала визначальною рисою Тихоокеанського регіону.

У звіті військове будівництво Китаю названо "найбільшим і найамбітнішим серед усіх країн з часів Другої світової війни".

Уряд визнав, що Королівські ВМС Австралії мають найстаріший надводний флот в своїй історії. Новий план, який збільшить державні інвестиції у флот до 33 млрд доларів США протягом наступного десятиліття, спрямований на збільшення ракетної потужності арсеналу флоту і впровадження більш швидких кораблів типу "вистрілив і пішов".

Він назвав нарощування військової сили Китаю «найбільшим і найамбітнішим з усіх країн після закінчення Другої світової війни».

Головнокомандувач ВМС Австралії Марк Гаммонд заявив, що військово-морські сили повинні бути оснащені для стримування потенційних супротивників і захисту національних інтересів Австралії.

«Розмір, летальність і можливості майбутнього надводного бойового флоту гарантують, що наш флот оснащений для вирішення нових стратегічних завдань нашого регіону», - сказав він.

Натомість директор Програми міжнародної безпеки Інституту Лоуі Сем Роггевен вважає, що Китай, ймовірно, не буде стурбований модернізацією австралійського флоту, оскільки він вже має великий арсенал озброєнь, призначених для потоплення надводних кораблів.

«Думка про те, що це може суттєво змінити баланс на користь Австралії, є помилковою», - додав він.

Раніше Філіпіни вирішили збільшити кількість військових на найпівнічніших островах країни поблизу Тайваню, щоб зміцнити можливості територіальної оборони Маніли, та розширили доступ США до своїх військових баз на тлі маневрів Китаю навколо Тайваню.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]