Дефект електронної системи сигналізації став причиною смертоносного зіткнення потягів в Індії

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністр залізничного транспорту Індії назвав дефект електронної системи сигналізації причиною зіткнення потягів у штаті Одіша, внаслідок якого загинули щонайменше 288 осіб і понад 900 дістали поранення.

За даними уряду Індії, залізнична катастрофа в штаті Одіша на сході країни сталася через несправність електронної системи сигналізації. Таку причину назвав міністр залізничного транспорту Ашвіні Вайшнав у неділю, 4 червня, зазначаєDeutsche Welle.

"Ми встановили причину аварії та ідентифікували винних осіб", - цитує його слова індійське інформаційне агентство ANI. Міністр додав, що подальші подробиці будуть відомі після публікації остаточного звіту про розслідування.

Увечері 2 червня внаслідок зіткнення потягів у штаті Одіша загинули щонайменше 288 осіб, поранення дістали понад 900 осіб. За словами начальника пожежної служби Одіші, понад 800 поранених пасажирів були доставлені до лікарень, багато з них перебувають у критичному стані, тож кількість жертв "може значно зрости". 

Третя найсмертоносніша залізнична катастрофа

Ця залізнична аварія стала третьою найсмертоноснішою в країні. У 1995 році два потяги зіткнулися поблизу Нью-Делі, внаслідок чого загинули 358 людей. Найстрашніша залізнична трагедія в історії Індії трапилась у 1981 році, коли потяг зійшов з рейок під час перетину мосту в штаті Біхар і впав у річку. Тоді загинули понад 800 людей.

Індія має одну з найрозгалуженіших залізниць у світі. Вона забезпечує перевезення понад 13 мільйонів людей щодня. Через високий попит, вагони пасажирських потягів постійно перевантажені. Попри зусилля влади, спрямовані на підвищення безпеки на індійській залізниці, щороку там трапляється кілька сотень катастроф, більшість - через людський фактор або застаріле сигнальне обладнання.

«Аргумент»

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]