Деградація освіти в Україні: вступити на контракт можна буде і зовсім тупим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вступити до закладів вищої освіти цього року можна буде і з мінімальним прохідним балом, який складатиме 100 балів.

Про це повідомляє портал «Освіта».

Зокрема після складання національного мультитесту вступники отримають результат за шкалою 100–200 балів.

Для подачі документів на навчання на освітній ступінь бакалавра потрібно буде:

на бюджет – набрати 125 балів і більше;

на контракт – 100 балів і більше;

на спеціальності: Право, Публічне управління та адміністрування, Міжнародне право, Міжнародні економічні відносини, Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії – 140 балів і більше.

Таким чином міністр освіти Сергій Шкарлет руйнує майбутнє України.

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я скасувало прохідний бар’єр у мінімум 150 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні для вступників на медичні спеціальності. Таким чином на медичні спеціальності  зможуть вступити навіть ті, хто не засвоїв навіть шкільної програми.

На фото: ворог українців, ексміністр освіти Дмитро Табачник передав українську освіту у надійні руки продовжувача "традицій" руйнування української освіти - плагіатора Сергія Шкарлета. Грамотні, освічені, свідомі українці не потрібні нині правлячій не-українській по духу і світогляду верхівці

«Аргумент»


На цю тему:

  •  

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]