Директор концерну Rheinmetall закликав подвоїти потужності виробництва, щоб закрити потреби України

|
Версия для печатиВерсия для печати

"Якщо Захід хоче, щоб Росія програла цю війну, то Росія її не виграє. І Європа, і США здатні виробляти більше, ніж коли-небудь зможе виробляти Росія".

Головний виконавчий директор найбільшого німецького виробника боєприпасів Rheinmetall Армін Паппергер заявив, що європейська оборонна промисловість не зможе задовольнити потреби України в артилерійських снарядах, якщо уряд не подвоїть витрати на витробничі потужності. У інтервʼю Bloomberg він закликав збільшити витрати на виробництво.

"Мені потрібні замовлення. Без замовлень я не можу виробити щось", – сказав він, наголосивши, що брак боєприпасів не буде провиною оборонної промисловості, оскільки вона здатна закрити всі потреби.

За словами Паппергера, повільне завершення виконання замовлень означає, що цього року Rheinmetall вироблятиме снаряди приблизно на дві третини потужності. Це попри неодноразові попередження українських та європейських офіційних осіб про те, що достатні запаси артилерійських боєприпасів стануть вирішальним фактором у війні.

Наразі Rheinmetall може виробляти 450 000 артилерійських снарядів на рік у всьому світі та планує збільшити це виробництво до 600 000 снарядів у наступні два роки завдяки додатковим потужностям на заводі у Варпалоті в Угорщині та новому пороховому заводі в східній німецькій землі Саксонія, сказав генеральний директор. Компанія очікує, що уряд Саксонії схвалить плани щодо заводу, які передбачатимуть інвестиції від 700 мільйонів євро (750 мільйонів доларів) до 800 мільйонів євро, протягом наступних кількох тижнів.

"Якщо Захід хоче, щоб Росія програла цю війну, то Росія її не виграє. І Європа, і США здатні виробляти більше, ніж коли-небудь зможе виробляти Росія", – вважає гендиректор концерну. 

Міністр оборони України Олексій Резніков говорив, що для ЗСУ нормально було б мати 90-100 тисяч снарядів для сучасної артилерії на місяць, щоб бути готовим відбивати атаки ворога та йти в контрнаступ. Потрібні калібри 155 та 105. Загалом потрібно близько мільйона снарядів.

Ілюстративне фото. Фото: ukrmilitary.com/

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:00
Ворог захопив село Дар’їно на Курщині, просунувся на Донбасі
20:00
У четвер дощ та мокрий сніг лише на заході України
19:04
Пропагандистам Зеленського є чому повчитися: мерія Туркменбаші перед візитом посла США влаштувала "потемкінські" базари і поставила за прилавки вчителів англійської
18:06
Ексочільник Хмельницької обласної прокуратури Олійник продовжує працювати прокурором після скандалу з інвалідністю
17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]