Генштаб звернувся до армії Росії: "Складіть зброю заради вашого безпечного майбутного"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральний штаб ЗСУ опублікував звернення до населення і військових росії. Командування ЗСУ пропонує росіянам здатися в полон і повернутися живими. Україна гарантує медичну допомогу, звʼязок з рідними, дотримання Женевської конвенції щодо поводження з військовополоненими.

Українські військові порадили окупантам поставити собі запитання, за що вони воюють: за страх їхніх вождів утратити владу, за їхній образ життя, створений на грошах, вкрадених у родин росіян? Відеозвернення опубліковане в Телеграм Генштабу. У ньому наголошується, що військові для Росії – витратний матеріал, адже втрат ніхто не рахує.

"Україна ніколи не погрожувала Російській Федерації. Сьогодні ви воюєте не з НАТО. Скільки б вам про це не говорили кремлівські пропагандисти. Ви воюєте проти України, проти українського народу", – наголосили в ролику. 

Генштаб зазначив, що українці готові захищати свої будинки і сімʼї до останнього. Російським родинам їхні чоловіки теж потрібні – живими і вдома.

 

"Життя дане не для того, аби утілювати злочинні накази путінського режиму. Збережіть своє життя і майбутнє. Відмовтесь від участі в кривавій путінській війні. Складіть зброю заради вашого безпечного і мирного майбутного", – запропонувати в Генштабі. 

Військові наголосили, що всі росіяни, які здадуться в полон, будуть оформлені як полонені у ході бойових дій. Це дозволяє уникнути переслідування з боку російських спецслужб. Ті, хто не захоче повертатись до Росії, отримає притулок в Україні. Крім того, за добровільну здачу техніки і озброєння буде гідна грошова винагорода.

"Це – не зрада. Це – нормальна реакція нормальних людей", – зазначили в Генштабі

Аби здатися в полон, треба звʼязатися з представниками ЗСУ за номерами: + 38 066 580 34 98, + 38 093 119 29 84. Дзвонити можна цілодобово. Також можна скористатися чатботом у Телеграм – "Хочу жить" (https://t.me/spasisebyabot). Це можуть зробити не лише військові, а й родичі.

Якщо звʼязку немає зовсім, здатися в полон можна так: вийти до позицій українських військових, гучно заявити бажання здатися, розрядити зброю, відʼєднати магазин, позначити бажання здатися матеріалом білого кольору – прапором чи повʼязкою.

Нагадаємо, ця гаряча лінія для росіян, які хочуть здатись у полон, запрацювала у вересні. 

«Аргумент»ґ


яна цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]