Керівництво виробника ракет “Калібр” у повному складі не потрапило під санкції

|
Версия для печатиВерсия для печати

На жодного з топ-менеджерів найбільшого російського військово-промислового концерну “Алмаз-Антей”, включаючи генерального директора, поки не було накладено ані українських, ані західних санкцій. Концерн відомий у світі передусім як виробник крилатих ракет “Калібр”. Загалом спеціалізується на виробництві протиповітряної, протиракетної оборони, а також зенітно-ракетних комплексів.

Про це повідомляє група аналітиків Trap Aggressor, які здійснюють моніторинг запроваджених санкцій проти росії.

Натомість сам концерн “Алмаз-Антей” знаходиться під санкціями США, ЄС, Британії, України, Канади, Швейцарії і інших учасників санкційної коаліції проти рф.

До складу концерну також входять понад 60 військових підприємств які виробляють таке військове обладнання, як комплекси ППО С-300, С-400, С-500, зенітні ракетні комплекси Бук-М2, Бук-М3, комплекси ППО малої дальності ОСА-АКМ, Тор-М1, Тор-М2, які активно використовуються у загарбницькій війні проти України.

Водночас під санкції США, Європейського Союзу, Великої Британії, України та інших країн поки не потрапили генеральний директор концерну “Алмаз-Антей” Ян Новіков;  генеральний конструктор Павєл Созінов, заступник генерального директора з науково-технічного розвитку Сєргєй Друзін, а також решта топ-менеджерів концерну.

Ян Новіков увійшов до керівного складу концерну через 2 роки після обрання Владіміра Путіна президентом рф, – тоді він став заступником генерального директора “Алмаз-Антею”. Посаду генерального директора концерну Новіков отримав у 2015 році.

Через 5 місяців після початку повномасштабного вторгнення в Україну Новіков отримав з рук міністра оборони рф Сєргєя Шойгу звання героя росії за “видатний внесок у забезпечення обороноздатності РФ, розробку та створення сучасних зразків озброєння, військової та спеціальної техніки”.

Згідно з даними Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу SIPRI, обсяг продажу зброї концерном “Алмаз-Антей” у 2020 році склав 6,04 млрд доларів, що вивело його на 17-те місце у списку найбільших військово-промислових компаній світу. Згідно з рейтингом SIPRI “Алмаз-Антей” є найбільш успішною компанією росії у цій галузі.

На початку липня видання Reuters повідомило, що майже три десятки керівників російських військових компаній та щонайменше 14 роскомпаній, які виготовляють зброю, не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Євросоюзу чи Великої Британії.

Нагадаємо, раніше Trap Aggressor повідомляли про те, що 8 із 9 керівників оборонного гіганта “Ростех” не перебувають під санкціями ЄС і партнерів.

Матеріал створений у межах проєкту IWPR за підтримки Європейського Союзу та МЗС Норвегії.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
На вихідні в Україні без опадів, помірно тепло
18:07
Як прокурори отримали мільйонні пенсії навіть без інвалідності
16:03
Кожен десятий прокурор на Полтавщині - інвалід
14:06
Призначені рішеннями судів пенсії силовикам та "чорнобильцям" обходяться у 67 мільярдів на рік – Рахункова палата
13:02
Лукашенко пригрозив росії війною за спробу приєднання Білорусі
12:16
Валерій Пекар: Про справжній план Перемоги
12:08
Фіктивна інвалідність: із керівництва Податкової служби звільнилося 16 уродів
11:15
У Запоріжжі та області взимку світла може не бути взагалі – голова ОВА
10:10
Командування Сухопутних військ налагодило взаємодію з правоохоронцями щодо викриття корупції в системі мобілізації. Чому це не зробив на цій посаді Сирський - загадка
09:55
"Банкет під час чуми" - блогер Шнайдер про надприбутки та будівництво курорту власником ОККО

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]