Ірина Фаріон: «Не обурюватися, а прозрівати треба і вбивати ворога, як косити траву»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Щодалі ми продовжуємо аналізувати хронологію дописів Ірини Фаріон в її соцмережах з початку великої війни, тим більше розуміємо, якого цілісного Державника і мислителя було цинічно вбито 19 липня 2024 року у Львові. А детальний аналіз публічно сказаного і написаного науковицею породжує висновки, кому насамперед було вигідне це жахливе вбивство.

”Фаріон дана нації на виріст”. Частина 12

(Продовження. Початок дивіться тут:

1 квітня 2022 року, 37-ма доба повномасштабної російсько-української війни.

1 квітня - в день уродин Миколи Гоголя, Ірина Фаріон пише: «1 квітня 1809 року народився Микола Гоголь - головний духовий яничар України, що став засновником московської прози і врешті збожеволів від свого сатанинського вибору. Шлях зрадника, яким і сьогодні йде купа юд. Будучи сучасником могутнього Шевченка, він став символом пропащого шляху для України.» І додає відео, присвячене темі Гоголя з циклу її авторських передач «Велич особистости». Це відео містить, зокрема, блискуче порівняння життєвого вибору і історичного значення двох українських геніїв, сучасників - Тараса Шевченка і Миколи Гоголя. І сьогодні його перегляд - це заглиблення в маловідомі, але визначальні риси цих двох постатей. А також пояснення, чому портрет Шевченка - в кожній другій хаті, а Гоголя - ні.

«Життєві принципи кацапів: брехати, красти, вбивати!!!», — так коментує пані Ірина новину цього дня про те, що росіяни розграбували ЧАЕС і готель поряд — винесли навіть виделки і ложки.

Цитата дня - 1 квітня 2022 року від І. Фаріон: «Пацифізм під час війни - це самовбивство». Але пані Ірина доповнює сама себе: «Пацифізм - самовбивство завжди».

image3.jpg

Ірина Дмитрівна обурена побаченим в «Єдиних новинах»:«Щойно Єдині новини розповідали, як організовано безкоштовні курси домедичної допомоги і стрільби. І коментував це кацапською мовою їхній учасник. Я так розумію, що курси української мови на щелепозвихнутих ніяк не поширити? От що в головах істот, які досі кацаплять? Їм не допоможе вміння стріляти, бо Путін буде завжди сунути на приманку язиком. Закон причини і наслідку їм не під силу», - пише вона.

За два дні Ірина Дмитрівна з вдячністю поширить пост Ігоря Сабія на цю тему, де він теж пропонує  додати до українського Славня куплет оригінального вірша Павла Чубинського, який не додали через боягузтво і угодовство колишнього президента Кравчука:

image4.jpg

1 квітня 2022 року Ірина Дмитрівна радіє новинам про звільнення Іванкова на Київщині. Ворзеля та Бучі. Лічені години залишаються до того, коли світ дізнається про ті звірства, які чинили окупанти в цих містах.

Цього дня Ірина Дмитрівна поширює знакову новину про те, що Німеччина ухвалила рішення про перше постачання Україні бронетехніки від держави НАТО.

Цього ж дня в Києві вперше за 37 днів великої війни європейська гостя - посадовиця найвищого рангу - президентка Європарламенту Роберта Мецола

І цього ж дня професор Фаріон запрошує на курси української мови. 2.04 (субота), 18:00. Які вона вестиме замість запланованих двох-трьох місяців до своєї загибелі від кулі ворога в скроню:

image2.jpg

Фактом, який побічно відобразила Ірина Фаріон в своїх соцмережах, лишається те, що Німеччина вирішила підтримати передачу зброї Україні тільки 2 квітня 2022 року, тобто на 38 день повномасштабної агресії путіна проти України.

image5.jpg

Пані Фаріон цього дня емоційно реагує на пропозицію депутатів від “Слуг народу” Івана Юнакова та Георгія Мазурашу змінити текст гімну України. «От звідки беруться ідіоти????? Слід повернути повний текст Чубинського. Ото й усе», - пише вона.

Ключові в інформаційному плані новини від 2 квітня, на які звертає увагу науковця і державниця Ірина Фаріон:

Дісталося від Ірини Фаріон цього дня і диригентці Оксані Линів, яка продовжила виконувати твори російської класики.

2 квітня стало відомо, що загинув поет, викладач Львівського лісотехнічного університету Юрій Руф. У чоловіка залишилося дві донечки.

3 квітня 2022 року, 39-а доба повномасштабного вторгнення, Ірина Фаріон поширює новину про те, що цього дня підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних Сил України взяли під контроль район міста Прип’ять та ділянку Державного кордону України з Республікою Білорусь.

Ірина Фаріон рефлексує на пропозицію тодішнього секретаря РНБО Олексія Данілова і переглянути «9 мая» як "свято", замінивши його днем пам'яті та примирення 8 травня:

«Пан Данилов, кажучи, що слід переглянути святкування 9 мая, помалу наздоганяє мої судження, сказані ще 2013 року і, зокрема, з трибуни Верховної Ради. Пригадую тодішню безмозклу реакцію суспільства......Тяжку ціну платимо за прозріння і правду, яку Свобода і Фаріон виводили на поверхню суспільства ще 10-20 років тому. Плата за любов до ката. Справжня перемога - це перемога національного мислення. Та в ідеалі - націоналістичного, до чого і змагаємо», — пише вона і наводить свій блог на Українській правді від 8 травня 2013 року: Чому ''побєда'' для нас ніколи не стане ''перемогою''? | Блоги - Українська правда.

Морозом по шкірі відлунюють сьогодні слова того блогу. Зокрема ці: «Толерування зла – це породження нового зла і повна моральна деградація суспільства. Неможливо побудувати демократичної національної держави, не утвердивши спершу націоналістичних цінностей і національних пріоритетів. Не може бути й мови про якесь примирення між вояками УПА та красної армії, поки не буде засуджено носіїв комуністичної ідеології, себто Нюрнберг-2, як призвідців останньої війни під червоним прапором. Це прапор крови замордованих українців і наше завдання – гідна і жорстка відплата ворогові». 

Як бачимо, ще й на третьому році повномасштабної агресії ми далекі від остаточного утвердження націоналістичних цінностей і національних пріоритетів.

Цього ж дня Ірина Фаріон звітує перед своїми прихильниками: «Пані та панове! Звітую. Відбулася пряма трансляція моєї лекції "Правописна кодифікація" на одному з моїх ютуб-каналів: Було понад 600 слухачів. На жаль, були технічні проблеми через старість мого компа - тому показати лекцію в записі неможливо. Запишу наново. Я вперта і послідовна. Буду розв'язувати це технічне питання. У середу набираю нову групу на курси української мови через зум з переселенців, діти яких стали до навчання в коледжі Пулюя у Львові. Планую віддалено-живий курс. У кожного свій фронт. І всюди - переможемо».

І продовжує: «Бачу, що зараз масово ширять цю мою думку - плата за любов до ката, яку я озвучила ще 2014 року!!!!! На жаль, щойно тепер значна, але не вся частина суспільства ціною власного життя чи життям найдорожчих починає це усвідомлювати. Війна або зробить нас сильнішими, або.........іншого не дано».

Як грім серед ясного неба - 3 квітня усі світові видання вже написали про злочини росіян під Києвом. У фокусі журналістів опинилася Буча, де була знайдена величезна братська могила з цивільними… Ірина Фаріон реагує: «Світ і Україна шоковані кацапськими вбивствами в Бучі, Ірпені, МаріЮполі та ін. Так ніби на було вбивства хоча б трьох символів нації, яких так хоче денацифікувати Пуйло: Коновалець, Шухевич, Бандера. Не було Голодомору. Не було Батурина. Не було вбивства інтелектуальної еліти у 20-30-і роки 20 століття. НЕ БУЛО в свідомості тих, що нили 8 років про мир, замість того, щоб готуватися до війни та перемоги. Байдужість до історичної правди веде до пекельної трагедії сьогодення. А хто у нас скасував Історію України у вишах і злиття її з всесвітньою історією???? А хто у нас почистив  програми української літератури від героїчно-трагічних текстів, щоб не травмувати дітей???? Ліберасти після Майдану. Порошенко, Яценюк, Квіт, Гриневич. Плата за любов до ката. Словом, не обурюватися, а прозрівати треба і вбивати ворога, як косити траву. Помстіть смерть лицарів. Це з Декалогу націоналіста».

І трохи згодом цього ж дня додасть: «Хтось здатен побачити зв'язок між топоніміконом та смертю????". "Дивлюсь репортаж з Бучі. На яких вулицях лежать вбиті цивільні?! Кірова, Пушкіна, Лєрмонтова!!! Ось вам і "какая разніца"...».

Пропонуємо сьогодні Вашій увазі продовження авторського мовознавчого курсу  Ірини Фаріон:Урок 12А. Лексика: Міжмовна омонімія. Частина 2 | Ірина Фаріон


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]