Майже всі ракети були націлені на газовидобувну промисловість Полтавщини. Є влучання, - Ігнат

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вночі РФ завдала комбінованого удару по газовидобувній промисловості на території Полтавської області.

Про це заявив начальник управління комунікацій Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, інформує із посиланням на пресцентр РБК-Україна.

"Майже всі ракети летіли по Полтавщині. Це були ракети різних типів, удар був комбінований - в одному напрямку по газовидобувній промисловості", - повідомив Ігнат.

Він зазначив, що це не перша така ворожа атака по цьому регіону та по інших. Раніше були атаковані такі об’єкти газової інфраструктури на Львівщині, Івано-Франківщині.

"Складність полягає в тому, що одночасно летять балістичні, крилаті та керовані авіаційні ракети, плюс "Шахеди", що загалом ускладнює їхнє виявлення та знищення. Результати поки уточнюються, і не оприлюднюються. Деякі ракети збиті, деякі подавлені РЕБом, але, на жаль, є влучання", - підсумував Ігнат.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що вночі ворог атакував Полтавщину ракетами: без газопостачання 9 населених пунктів. Згодом стало відомо, що внаслідок атаки пошкоджено виробничі потужності Групи "Нафтогаз".

За даними Повітряних сил, РФ атакувала Україну 19 ракетами, зокрема балістикою, та 124 безпілотниками.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]