Микола Ворошнов: Чим загрожує втрата Селідово
![Версия для печати Версия для печати](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
![](https://argumentua.com/sites/default/files/6-202-1-1-12010--1109128.jpg?1723710346)
Новини про які вам не розкажуть у ЗМІ. І які зараз можуть здатися не важливими на тлі блискавичної операції на Курщині:
● факт
■ чим загрожує
● ворог менше ніж за 6 км від Селідового (особисто бачив). Довго і ефективно обороняти місто надзвичайно важко через складнощі ландшафту. Коли дійдуть до траси, то штурм міста буде швидший за зачистку Суджи.
● ворог перейшов трасу Вугледар-Мар'їнка і закріпився на наших колишніх позиціях. Перейшов і закріпився, а не як раніше - скинули з дрона трикольорову ганчірку на спалену машину і по усім рузьким каналам крутили цей відос з твердженням про перетин цієї траси.
■ падіння Селідового загрожує в першу чергу обороні міста Курахове, яке мало б прикриватися саме з висот з напрямку Селідове, і це угрупування мало б було бути відсіченим доволі великим водосховищем (тут ніяких таємниць, достатньо відкрити супутникову мапу+мапу висот). Ну і вочевидь дорога на Покровськ, але з цього напрямку ворогу буде вкрай важко просунутися до міста.
■ вздовж траси Вугледар-Мар'їнка є декілька стратегічно важливих об'єкти, якщо ворогу вдасться їх захопити - вугледарське угрупування отримає удар у фланг і оборона міста (залишків міста) в напівоточенні буде дуже важким і сумнівним ділом.
Фото взяв у Наумовича.
За курським напрямком спостерігаємо. Все ще нічого не розуміємо, але спостерігаємо із захватом.
Автор: Микола Ворошнов, військовослужбовець ЗСУ
(Джерело).
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 13:07
- Адвокати "коростишівської банди" стали її активними членами: безкарні бандити-вбивці знущаються над судом, прокуратурою та СБУ
- 12:06
- Чотири парафії на Рівненщині, Хмельниччині та Буковині перейшли з упц (мп) до ПЦУ
- 11:41
- "Турецькі кораблі-генератори в Одесі" виявилися аферою, влада "злила" 300 млн
- 11:18
- Виглядає як знущання: "питання потребує чіткого оформлення", затвердження командирів корпусів неспішно "опрацювується" в Генштабі, - Міноборони
- 11:05
- Умєров гальмує наказ Зеленського про формування армійських корпусів
- 10:53
- Типовий колаборант із упц (мп) знявся в пропагандистському сюжеті окупантів (ВІДЕО з виродком)
- 10:01
- Додому – в окупацію: злидні та неповага змушують українців повертатися на захоплені Росією території
- 09:49
- Переговори США та Росії розпочалися в Ер-Ріяді
- 09:03
- Ворог просунувся біля трьох сіл
- 08:05
- Лідери Європи закликали Україну не погоджуватись на припинення вогню без мирної угоди, - Reuters
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.