«Морський малюк» підбив ракетний корабель рашистів «Самум»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Експериментальний морський дрон Служби безпеки України підбив російський ракетний корабель «Самум».

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на поінформоване джерело у СБУ.

«Учора морський дрон СБУ влаштував «бавовну» ракетному кораблю «Самум» недалеко від входу у Севастопольську бухту. «Морський малюк» влучив у задню праву частину рашистського судна, завдавши значних пошкоджень, корабель втратив хід. Росіянам довелося відбуксирувати «Самум» на ремонт із великим диферентом на корму і креном на правий борт», - заявили у спецслужбі.

За даними співрозмовників, для атаки СБУ використала експериментальний зразок морського дрона, який здатен працювати у шторм, ховаючись від виявлення за високими хвилями. Під час спецоперації висота хвиль сягала 1,5 - 2 м.

"Самум" - російський малий ракетний корабель на повітряній подушці проекту 1239 . Знаходиться у складі 41-ї бригади ракетних катерів Кримської військово-морської бази Чорноморського флоту. Є найбільшим у своєму підкласі  швидкохідним бойовим кораблем, який використовує гідродинамічну платформу — катамаран з аеростатичною повітряною розвантаженням. 

Як повідомлялося, голова Служби безпеки України Василь Малюк заявляв, що морські надводні дрони SeaBaby, які атакували у липні Кримський міст та кораблі «Оленегорский горняк» і нафтовий танкер «SIG» у серпні, є власною технічною розробкою СБУ.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]