"Мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі": за даними ВЦІОМ вже нібито 63% українців схвалюють діяльність Зеленського. Вчора було 57%. Тиждень тому - 52%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Дві третини українців нібито цілком або скоріше схвалювати діяльність Володимира Зеленського як президента України, зовсім не схвалюють діяльність глави держави – лише 14,4% опитаних.

Джерело: результати дослідження проєкту Онух IBIF (Ідентичність і кордони у зміні: випадок України), що фінансується Британською академією, проведеного у листопаді 2024 року – січні 2025 року, яке цитує Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Дослівно КМІС: "Коли команда проєкту Онух IBIF (за фінансування Британської академії) нещодавно запитала українців: "Ви схвалюєте чи не схвалюєте дії Володимира Зеленського як президента?", то вона виявила, що підтримка президента Зеленського дещо зросла порівняно з попереднім опитуванням: 63% українців повністю або скоріше схвалювати його діяльність як президента".

 
Інфографіка КМІС

Деталі: Соціологи звернули увагу, що показник схвалення діяльності близький до показника довіри до Зеленського, але вони не є повністю тотожними, бо "можна схвалювати діяльність людини, але не довіряти їй". 

"Також ці показники (і схвалення, і довіри) відрізняються від електорального рейтингу, коли людина має зі списку обирати, за кого буде голосувати. У випадку голосування люди застосовують інакші критерії оцінювання і це відображає інше ставлення. Зараз багато хто маніпулює даними і видає рівень схвалення/довіри як електоральні рейтинги, що робити некоректно", – підкреслили у КМІС. 

 
Інфографіка КМІС

Також команда проєкту Онух IBIF запитала українців про якості, якими володіє президент Зеленський.

74% опитаних сказали, що вважають його патріотом України, 73% вважають, що він розумна та обізнана людина, 60% вважають його чесним і гідним довіри, а 65% вважають його сильним лідером.   

 
Інфографіка КМІС

Крім того, дослідження Онух IBIF засвідчило, що серед політичних фігур Зеленський лідирує в опитуваннях щодо майбутніх виборів: приблизно 26%-32% громадян сказали, що проголосували б за нього в першому турі. Нардепа від "Європейської солідарності" Петра Порошенка підтримали б 5-6%.

Соціологи зазначають, що потенційним претендентом у другому турі може бути колишній головнокомандувач і нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний, але він публічно не висловлював жодних політичних амбіцій.

Дослідження проходило з 22 листопада 2024 року до 7 січня 2025 року.

Методом телефонних інтерв'ю опитали лише 1600 респондентів у віці від 18 років. У вибірку не включали жителів  тимчасово окупованих територій, а також тих, хто виїхав за кордон після 24 лютого 2022 року. Це телефонне опитування також не можна назвати репрезентативним через малу чисельність нібито опитаних українців. На фоні зростаючою критики дій Зеленського та його корумпованого оточення з боку українців таке різке зростання нібито підтримки його дій виглядає надприроднім.

Щодо першої частини заголовка - то є популярна серед українців цитата з твору Гамлєт, або Фєномєн датського кацапізму класика української новітньої прози Леся Подорев'янського. Творчість якого сьогодні актуальна як ніколи. Наводимо троку цілком: "Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала."

Нагадаємо також інформацію, яка більше схожа на правду: Рейтинг Зеленського обвалився до 15,9% - ЗМІ.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]