Небойові втрати російських ВПС сягають більш як 20% літаків та гелікоптерів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більш як п’ята частин втрат російських літаків та вертольотів за час повномасштабної війни спричинена не діями української армії, а несправністю техніки, помилками пілотів та обстрілами своїми ж військами.

Про це свідчать дані, зібрані журналом Newsweek.

Такі втрати сягають 21,7%.

Видання використало дані розвідки з відкритих джерел Oryx, а також повідомлення російських ЗМІ.

За даними Oryx, станом на 17 серпня Росія втратила 186 літаків і вертольотів, з яких 13 позначені як «небойові» втрати.

Newsweek зміг виявити знищення 221 пілотованого літального апарата, включаючи 17 реактивних літаків і 18 гелікоптерів – загалом 48 одиниць, які вважаються небойовими втратами. Серед них сім літаків Су-25, чотири надзвукові перехоплювачі МіГ-31 і три російські розвідувально-ударні вертольоти Ка-52 «Алігатор».

Хоча ці цифри аж ніяк не є вичерпними, вони все одно дають жахливу оцінку нинішнього стану російських військово-повітряних сил, зазначає видання.

За даними українських військових, станом на четвер загальна кількість втрат російських ВПС становить 315 літаків та 314 гелікоптерів.

Однією з причин таких втрат експерти вважають низький рівень підготовки льотчиків у РФ.

На фото вгорі: знищений ЗСУ гвинтокрил ВПС рф. Скріншот відео

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]