Нова Зеландія першою у світі заборонила пластикові пакети в супермаркетах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нова Зеландія стала першою у світі країною, яка заборонила в супермаркетах тонкі пакети, що зазвичай використовують для пакування фруктів і овочів. Рішення набуло чинності 1 липня.

Про це пише BBC.

За словами заступниці міністра з навколишнього середовища Рейчел Брукінг, після того як у 2019 році в магазинах заборонили щільніші пакети, їх використовують на мільярд штук менше. Проте, на її думку, Нова Зеландія все ще виробляє занадто багато пластикових відходів.

Очікують, що заборона тонких пакетів дозволить уникнути використання 150 мільйонів одиниць на рік, а покупці придбають багаторазові пакети для фруктів і овочів.

Нагадаємо: 1 червня 2021 року Верховна Рада ухвалила закон, який обмежує поширення тонких, надтонких і оксорозкладних пластикових пакетівЗеленський підписав закон, який обмежує розповсюдження пластикових пакетів.

В Україні з 1 лютого 2022 року набула чинності постанова Кабміну, яка встановлює мінімальні ціни на пластикові пакетиВ Україні встановили мінімальні ціни на пластикові пакети. Це має зменшити їхній обіг.

Нещодавно науковці з Австралії зʼясували, що люди щотижня вдихають мікропластик, якого вистачило б на створення кредитної картки. Дослідники попереджають, що він може становити більшу загрозу для здоровʼя людини, ніж вважали раніше.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]