Один з найбільший світових виробників насосів повністю закриває свій бізнес у білорусі та росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Данський виробник насосів Grundfos продав керівництву російського підрозділу дві свої "дочки" у росії.

Про це повідомляє данське видання tvmv.

Як зазначає видання з посиланням на повідомлення самої компанії, данський виробник насосного обладнання Grundfos, який вважається чи не найбільшим у світі, повідомив про підписання угоди з керівництвом російського підрозділу про продаж двох своїх "дочок" у росії. Таким чином, промислова компанія Центральної Ютландії після приблизно чотирьох місяців пошуків знайшла спосіб позбутися своєї російської діяльності.

"Угода дозволяє новим власникам вести не пов'язаний з Grundfos бізнес у росії та білорусі. Бренд Grundfos та інші права на інтелектуальну власність Grundfos не є частиною угоди та залишаться повністю у власності Grundfos. Таким чином, діяльність триває без жодного зв’язку з компанією", - запевняє Grundfos.

Угода підлягає схваленню відповідними органами росії, Данії та ЄС. Процес затвердження угоди завершиться, на думку Grundfos, до кінця першого кварталу 2023 року.

"Часто отримання таких погоджень є формальністю. Але саме через ситуацію після вторгнення росії в Україну та подальших санкцій з боку ЄС проти росії це - обов’язково в даному випадку", - зазначає компанія.

Видання нагадує, що на початку березня 2022 року концерн Grundfos припинив свою діяльність у росії, а в серпні оголосив про закриття бізнесу в росії та білорусі. При цьому Grundfos повідомляв, що веде переговори з російським менеджментом щодо передачі йому в управління російських компаній, а також про реструктуризацію російського бізнесу. Пов'язані з цим одноразові витрати оцінювалися в 851 млн данських крон, або понад 113,5 млн доларів.

Ще у березні минулого року повідомлялося, що данська компанія Grundfos тимчасово припиняє виробництво на території росії. Найбільший у світі виробник насосного обладнання більше не прийматиме замовлення з росії та білорусі. Окрім того, компанія анулювала поточні замовлення на поставку у РФ та Білорусь і пожертвувала Україні 2 млн євро.

Фото: GettyImage

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

21:52
Угода, яку США пропонували Зеленському, передбачала економічну колонізацію України, -Telegraph
20:00
Погода в Україні на тиждень: 18 – 23 лютого 2025 року
18:05
Юрій Касьянов: Буде сказано багато страшних речей
17:10
Тарас Загородній: Ну мені нравиця, як воно горить, люди бігають, суєтяться ... Про ЄС і США
16:54
Україна вже отримала майже 70 винищувачів F-16 - Le Monde
15:45
В Мінагрополітики радіють, що агрохолдинг уряду Саудівської Аравії вже контролює 200 тисяч га землі в Україні, а буде ще більше
14:14
Зеленський непереконливо заперечує зрадницький "Оман-2": Україна нічого не знала про перемовини РФ і США у Саудівській Аравії і не визнаватиме їх
13:35
Рейтинг Зеленського обвалився до 15,9% - ЗМІ
12:38
ЗСУ вразили Ільський НПЗ і станцію «Кропоткінська»
12:27
Порошенко доказово розповів про дегенерацію влади Зеленського, яка жене Україну до катастрофи

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]