Підозрювані у справі щодо розкрадання коштів "Укрзалізниці" у розмовах називали прізвища низки топчиновників - прокурор САП


Під час негласних слідчих (розшукових) дій у справі щодо розкрадання коштів "Укрзалізниці" зафіксовано згадування у розмовах підозрюваними низки топчиновників.
Про це заявив прокурор САП в судовому засіданні з обрання запобіжного заходу Артему Шилу, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Тут дійсно перераховані діючий керівник "Укрзалізниці", діючий віце-прем'єрміністр - попередній керівник "Укрзалізниці", діючий міністр інфраструктури, заступник глави Офісу Президента, глава Офісу президента, і ще одна особа, яка займала посаду директора "Укрзалізниці" з економічної безпеки. Стосовно всіх цих осіб під час НСРД зафіксовані неодноразові згадки за прізвищами чи за прізвиськами", - сказав прокурор.
Як повідомлялося, 2 квітня було викрито організовану групу на чолі з ексрадником ОП Шилом, яка заволоділа 94,8 млн грн під час закупівлі трансформаторів для "Укрзалізниці".
Також нагадаємо: Заволодіння 100 млн гривень на трансформаторах для УЗ: посадовець СБУ Артем Шило та ще 6 фігурантів отримали підозри.
Вгорі: очільник Офісу президента Андрій Єрмак (на фото) і його заступник Олег Татаров своїми діями нищать державні інституції і правоохоронну систему зокрема. До призначеня на державні посади ці двої ніколи в житті ничим не засвідчили свою державницьку, проукраїнську позицію. Навпаки: Олег Татаров причетний до нищення Майдану у 2013-2014 роках, а Андрій Єрмак був тісно пов'язаний із криміналітетом ОЗУ "Савлохи" - Савлохова Бориса (вбитий в місцях позбавлення волі). Такі соь "державники"...
На цю тему:
- Віталій Шабунін: Татаров рятуватиме свого Шила так само, як колись Офіс президента рятував Татарова
- Викрито шайку на чолі з ексрадником ОП Шилом, яка вкрала 94,8 млн грн на закупівлі трансформаторів для "Укрзалізниці" - САП (ФОТО)
- Типовий потенційний зрадник: СБУшник Шило та його сім’я раптом стали власниками мільйонних статків
- Чому наступним Президентом України має бути тільки Українець
- Шило на вила
- Політичні зашквари 2022 року: люди Єрмака, спецагент Шило і самопіар Тимошенка
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- На вихідні майже по всій Україні без опадів
- 18:12
- Трамп сказав, що планує зустрітися із Зеленським наступного тижня: хоче обговорити питання рідкісноземельних металів та завершення війни
- 17:02
- Ворог бреше про захоплення Торецька - DeepState
- 16:17
- Нарешті до влади дійшло: розшукувати ухилянтів має місцева влада та поліція, а не ТЦК, - Міноборони
- 15:15
- "Природня смерть": труп 32-річного чолов'яги "виявили" у ТЦК
- 14:06
- Борис Кушнірук: Що спільного між бандою Асхабова, МЗС України та Офісом президента
- 12:05
- В'чеслав Курбанов: Що знищує українську армію
- 11:20
- Фінляндія обмежить купівлю нерухомості для росіян через загрози нацбезпеці
- 10:15
- У Чехії припинили видачу громадянства росіянам
- 09:07
- Келлог: Трамп готовий подвоїти санкції проти рф., поки їхній рівень - 3 із 10
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.