Підтримка американців допомоги Україні потроху згасає

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Підтримка американців допомоги Україні протягом року трохи згасла, але залишається високою.

Про це йдеться у опитуванні незалежного дослідницького інституту NORC при Університеті Чикаго. Деякі параметри підтримки зросли у квітні порівняно з січнем. 

У квітні 2023 за економічні санкції проти Росії виступали 58% опитаних, проти – 14%, 27 процентів були байдужими. В січні рівень підтримки постачань склав 63%, а в травні 2022 – 71%. 

Постачання озброєння у квітні цього року підтримували 50% американців, у січні – 48%, а в травні 2022 – 60%. 

Розміщення біженців із України в США підтримали 56% у квітні, 55% у січні і 64% у травні 2022. 

За надання урядового фінансування напряму Україні висловилися 40% у квітні, 37% у січні та 44% у травні 2022. 

Фото: norc.org

Опитування AP-NORC проводилися 12-16 травня 2022 року з 1172 дорослими та 26-30 січня 2023 року з 1068 дорослими по всій країні, а опитування UChicago Harris/NORC проводилося 13-17 квітня 2023 року з 1180 дорослими по всій країні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]