Паразитуючий на Україні громадянин Ізраїля, корупціонер Рувін тепер отримує зарплату в ДБР

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін з 10 січня 2025 року працює у Державному бюро розслідувань на посаді радника Патронатної служби – за контрактом, строком на 12 місяців. Про це «Схемам» (Радіо Свобода) повідомили в ДБР у відповідь на запит.

У Державному бюро розслідувань зазначили, що Патронатна служба є «структурним підрозділом, який забезпечує діяльність директора, першого заступника та інших заступників і безпосередньо підпорядковується директору».

«До основних завдань Рувіна О. Г. належить опрацювання та забезпечення підготовки для керівництва матеріалів з питань правового забезпечення, необхідних для поїздок керівництва ДБР в межах України та за її межами, безпосередньо та шляхом координації діяльності відповідних структурних підрозділів центрального апарату ДБР», – йдеться у відповіді відомства.

Крім того, повідомили в ДБР, до завдань Рувіна входить «розробка пропозицій з покращення правового забезпечення діяльності ДБР та усунення недоліків», запровадження «нових підходів з урахуванням судової практики», а також організація аналітичної та документальної роботи для керівництва.

У бюро наголосили, що відповідно до українського законодавства призначення радників Патронатної служби не вимагає проведення спеціальної перевірки кандидатів.

31 грудня 2024 року сплив термін контракту Олександра Рувіна, який очолював КНДІСЕ з 2011 року.

Наприкінці 2024 року Міністерство юстиції відповіло на запитання журналістів «Схем», що може не продовжити контракт з Рувіним, якщо підтвердяться дані про його друге громадянство.

Як тоді з’ясували журналісти, перед оформленням допуску до держтаємниці в СБУ Олександр Рувін в анкеті на запитання про інше громадянство зазначив: «Перебуваю у громадянстві Держави Ізраїль». У цій же анкеті Рувін зазначав, що ізраїльське громадянство має його дружина, діти та батьки.

Сам Рувін на запитання «Схем» про іноземне громадянство спочатку заявив, що «його давно вже немає», а потім додав, що в нього «його і не особливо було», назвавши це посвідкою на постійне проживання.

У 2016 році журналісти «Схем» зафіксували зустрічі Олександра Рувіна з впливовими особами, серед яких були представники оточення тодішнього президента України Петра Порошенка та судді, що могло свідчити про конфлікт інтересів. У 2018 році НАБУ розпочало розслідування щодо Рувіна, але через два тижні справу передали Нацполіції, яка закрила її у 2019 році: незаконне збагачення виключили через зміну законодавства, а недостовірне декларування — через відсутність складу злочину.

У 2021 році журналісти Bihus.Info встановили, що Рувін та його родина користувалися елітною нерухомістю і дорогими автомобілями, які не відповідали задекларованим доходам.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У вівторок в Україні трохи сніжитиме
19:02
США публічно заперечили українську резолюцію ООН із засудженням агресії рф
18:27
Рязанський НПЗ повністю зупинився після атаки дронів
17:07
Британія ввела найпотужніші санкції проти рф за три роки
17:03
Українців влада тримає за бидло: експрокурор Хмельниччини Олійник отримує 710 тис. грн зарплати на місяць попри "інвалідний" скандал, - ЗМІ
16:29
Вісім країн нададуть Україні військову та іншу допомогу: перелік
16:17
Дрібничка, але приємно: Антикорсуд забрав у дружини посадовця Головного управління Нацполіції у Києві квартиру і машину. Там усе керівництво таке
15:02
Верховний муфтій росії виявився фашистом
14:17
Рада провалила голосування за підтримку президентства Зеленського
13:22
Вихваляли вбивцю путіна та поширювали антисемітські заклики: СБУ затримала двох настоятелів храмів упц (мп)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]