Питання призупинення безвізового режиму з Грузією буде розглянуто у ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Посол Євросоюзу в Грузії Павло Герчинський заявив, що після ухвалення російського закону про іноагентів у Грузії питання лібералізації візового режиму з цією країглю буде розглянуто у ЄС.

Питання про зупинення візової лібералізації в Євросоюзі розглядається як один із варіантів, заявив в інтерв'ю порталу MOVEMENT посол Євросоюзу в Грузії Павло Герчинський. Про це йдеться в повідомленні  Інформаційно-аналітичного порталу Грузія Online.

«Ми домовилися про лібералізацію візового режиму з Грузією, але з певними умовами. І тепер, після ухвалення закону про прозорість іноземного впливу, ми маємо перевірити, чи ще діють умови лібералізації візового режиму щодо Грузії.

Для його припинення на шість місяців потрібно більше голосів, ніж кваліфікована більшість держав-членів. Голоси не всіх членів, а більшості. І я впевнений, що це буде розглянуто як один із варіантів і країни-члени ухвалять рішення.

Моя проблема як посла ЄС полягає в тому, що якщо лібералізація візового режиму буде зупинена, громадяни постраждають, тому що вони вже багато років користуються умовами вільного пересування, і людям доведеться заплатити високу ціну, а це безумовно не є метою ЄС. Це моя думка, але рішення буде ухвалене країнами-членами найближчими тижнями», — каже Павло Герчинський.

«Аргумент»


Читайте також: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]