Покидьок і вірогідний агент ФСБ Абрамович став безхатченком ще в одній країні ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Франція заморозила маєтки Абрамовича та інших російських олігархів майже на $1 млрд.

Про це повідомляє Forbes.

Французька влада опублікувала список з 41 нерухомої власності, що належить підсанкційним російським громадянам і яку заморозили з часу вторгнення Росії в Україну.

Всю цю нерухомість французи оцінюють у майже $620 млн. Проте насправді вартість цього майна наближається до 1 мільярда доларів.

"Виходячи зі звітів для списку "Мільярдери світу", а також історії купівельних цін, їхня загальна вартість оцінюється в 920 млн доларів", – зазначили аналітики.

При цьому, 31 з цих обʼєктів нерухомості належить 8 підсанкційним олігархам, серед яких Роман Абрамович.

І найпотужніше блокування вдарило саме по Абрамовичу. Його заморожена нерухомість оцінюється в 340 млн доларів:

  • маєток Château de la Croë на французькій Рів'єрі, площею майже 3 тис. км м за 250 млн доларів. Він має 12 кімнат і ванну у формі лебедя. Раніше маєток належав британському королю Едуарду VIII;
  • маєток Gouverneur на території Сен-Бартельмі, площею 28,33 га за 90 млн доларів. На ньому розташовані бунгало, кілька тенісних кортів та басейни.

"Абрамовичу може належати й інша місцева нерухомість. Приміром, маєток Le Lurin теж заморозила французька влада. А місцеве джерело повідомило, що він володіє ще одним будинком біля портового міста Густавія, неподалік Gouverneur. За інформацією того ж джерела, схоже, що цей маєток покинули у розпал його ремонту", – розповідають аналітики.

Крім Абрамовича, до "списку Франції" потрапили ще 7 російських олігархів. Зокрема:

  • Олексій Кузьмічов (інвестиційний консорціум "Альфа-Груп") – оцінка вартості замороженої нерухомості: 57 млн доларів;
  • Андрій Мельниченко (виробник добрив Єврохім, вугільно-енергетична компанія СУЕК) – 80 млн доларів;
  • Вадим Мошкович (раніше – сільськогосподарська та продовольча компанія "Русагро") – 6 млн доларів;
  • Олександр Пономаренко ("Міжнародний аеропорт Шереметьєво") – 176 млн доларів;
  • Віктор Рашніков ("Магнітогорський металургійний комбінат") – 200 млн доларів;
  • Аркадій Ротенберг (ШМД банк) – 62 млн доларів;
  • Геннадій Тимченко (інвестиційна група Volga Group) – вартість замороженої нерухомості не встановлена.

"Більшістю замороженої нерухомості мільярдери володіють через французькі компанії sociétés civiles immobilières (SCI). Їх створюють виключно для володіння нерухомістю. Також більшість її знаходяться на французькій Рів'єрі. А кілька розташовані на узбережжі Антібу, яке називають "Затокою мільярдерів", – підкреслили аналітики.

Нагадаємо, вчора, 16 квітня стало відомо, що російський олігарх Роман Абрамович, який бере участь в українсько-російських переговорах як "посередник", приїхав до Києва, щоб активізувати їх. Президент України Володимир Зеленський вважає, що страшна правда, що відкрилася після визволення Бучі та інших міст Київської області, ускладнила перспективи переговорів. А російський диктатор Владімір Путін заявив, що переговори "зайшли в глухий кут" і він має намір продовжувати вторгнення.

Тим часом Абрамович усе більше потерпає від санкцій, запроваджених проти РФ.  Поки що Абрамович вдало уникнув санкційних наслідків лише в США, оскільки Володимир Зеленський просив Байдена не обкладати санкціями Абрамовича через його роль в переговорах.

В країнах Євросозу справи йдуть набагато гірше. 15 березня у ЄС запровадили санкції проти  групи російських олігархів і великих фігур бізнесу РФ. Під них потрапив й Роман Абрамович.

Крім того, Британія запровадила санкції проти семи російських олігархів: в список потрапили Дерипаска та Абрамович.

Пізніше в Абрамовича заблокували активи на 7 мільярдів доларів у податковому офшорі Джерсі, що знаходиться під юрисдикцією Британії.

Санкції проти олігарха-перемовника Абрамовича ввела також  Австралія.  

Крім того, Португалія перевіряє законність надання громадянства Роману Абрамовичу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]