Понад 5,5 мільйона людей повернулося в Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україну на постійне місце проживання повернулися понад 5,5 мільйона людей, які були змушені покинути свої домівки після початку війни, – про це йдеться у звіті Міжнародної організації з міграції.

Про це повідомляє Польське радіо

6 мільйонів 200 тисяч українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Майже 40% внутрішньо переміщених сімей з дітьми віком від 5 до 17 років заявляють, що їхні діти не мають повного доступу до освіти. Майже 15% внутрішньо переміщених осіб після повернення сказали, що їхні домівки постраждали внаслідок бойових дій.

У звіті також зазначено, що майже кожна четверта переміщена особа була змушена припинити прийом ліків, які після початку війни стали недоступними або дуже дорогими.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]