Посівна в Україні: ймовірні втрати оцінили у Мінагрополітики

|
Версия для печатиВерсия для печати

На неокупованій території України посіви скоротилися на 20%.

Посівна проводиться по всій території України, проте цього року вона затримується. Також затримується і збирання врожаю. Про це заявив міністр аграрної політики Микола Сольський в інтерв'ю  «Головкому».

«Посівна ведеться по всій Україні, але вона цього року затримується, як і збирання врожаю. Тому що в нас дуже багато дощів за останні кілька тижнів практично по всій Україні: окупованій, деокупованій та неокупованій. Це все бачать, це всі знають», – розповів він.

За його словами, цього року буде скорочено посіви пшениці та ячменю, зокрема озимі. Це стосується неокупованій території. Щодо окупованої території, то очевидно, що скорочення посівів ще суттєвіше.ґ

«Це ми зможемо подивитись у жовтні, але, думаю, йдеться про мінус від 20% (на неокупованій території – ред.). Це, з одного боку, погано, а з іншого — не проблема, яка вже не має рішення. Тому що ті ж поля фермери планують, якщо ситуація зміниться, чимось іншим засіяти навесні наступного року, тобто сезон у них не втрачено. Щодо території, яка знаходиться під окупацією, то ми можемо користуватися лише даними, які збираємо з різних джерел та систематизуємо. Там посівна проходить, але в набагато меншому розмірі, ніж минулого року через зрозумілі причини», — резюмував Сольський.

Раніше повідомлялося, що у Мінагрополітики впевнені, що Україна перейшла від сировинної моделі економіки до продовольчої.

Незважаючи на війну, в Україні активно розвивається експорт молочної продукції та виробництво м'яса, галузь альтернативних джерел енергії (біоетанол, біогаз, біометан), а також переробка зернових культур.


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]