рф виробляє лише 50 одиниць нових танків на рік – дослідження

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Росії темпи виробництва абсолютно нових танків становлять лише 50 одиниць на рік, що значно менше, ніж заявляється у пропагандистських ЗМІ.

Про це пише ізраїльський військовий аналітик Ігаль Левін, посилаючись на OSINT-дослідника Річарда Верекера.

Він прокоментував останній аналіз інституту RUSI, де стверджувалося, що нібито 85% російської бронетехніки становлять реактивовані запаси радянських часів, а 15% – нові бойові машини.

OSINT-дослідник вирішив розглянути ситуацію детальніше, адже в аналізі не було поділу між танками, БМП і БТР. Він зіставив дані з візуально задокументованими втратами.

За його оцінкою, за весь час повномасштабної війни лише 7,27% становить частка втрат нових російських танків (Т-90М та Т-90С).

Серед вироблених БМП/БТР - БМП-3, БМД-4 і БТР-82 (частина з яких нова, а частина – модернізовані БТР-80). Верекер пропонує вважати, що приблизно половину виробили, а половину – відновили. Серед БМП/БТР частка нової бронетехніки за весь час повномасштабної війни становила 25,9%.

На думку дослідника, росіяни модернізували всі свої Т-90А до рівня Т-90М. Цим пояснюється нарощення частки використання та втрат цих танків у 2023 році. Проте нині ці запаси вичерпались, і частка втрат упала.

Судячи з темпів зняття танків зі зберігання та частки втрат Т-90, аналітик вважає, що темпи виробництва абсолютно нових танків у РФ становлять лише пів сотні одиниць на рік.

На початку широкомасштабної війни частка втрат нових БМП/БТР становила 30%, потім впала до 22%, а зараз знову зросла до 29% та продовжує зростати.

При цьому співвідношення втрат танків до БМП/БТР, яке упродовж більшої частини війни становило один до двох, зараз зросло вже до 1 до 4,35.

"Верекер вважає, що ця статистика відображає те, що російські вклали набагато більше ресурсів у виробництво нових БМП та БТР, але не танків. І тепер компенсувати втрати серед бойових машин для перевезення піхоти їм легше, ніж компенсувати втрати танків", – додав військовий аналітик.

Вгорі: будівництво танків у РФ. Фото: мо рф

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:10
Костянтин Корсун: Уряд Канади закриває Тік-Ток через національну безпеку. Уряд України не закриває Телеграм, "бо пох..."
16:04
ТСК Ради пропонує розформувати ТЦК і відправити персонал на фронт
14:59
"Списав" 94 млн грн пені за прострочені контракти львівському бізнесмену Гринкевичу - повідомлено про підозру ексчиновнику МО
12:03
Юрій Касьянов: Армія старих та інвалідів завжди програє війну армії молодих
11:59
58% українців проти територіальних поступок, 32% готові відмовитися від територій для завершення війни (ОПИТУВАННЯ)
10:01
Незаконне отримання інвалідності: у МСЕК, лікарнях і обласних прокуратурах проходять обшуки
08:01
Ворог просунувся на Донеччині та Курщині на кількох напрямках
20:00
У вівторок в Україні ще буде сухо, а в середу - засніжить
18:03
Касьянов: Необхідно знизити мінімальний призовний вік
16:05
Віктор Кевлюк: Велика радянська армія vs мала радянська армія

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]