російські вуглярі остаточно втратили європейський ринок збуту

|
Версия для печатиВерсия для печати

З набуттям 10 серпня чинності ембарго ЄС на імпорт вугілля із рф, російські вуглярі остаточно втратили європейський ринок збуту. Величезні втрати, окрім російських шахтарів, понесуть також залізниці та морські порти на Балт та в Мурманську.

Про це повідомляє DW.com.

10 серпня після чотиримісячного перехідного періоду набуло чинності ембарго ЄС на імпорт вугілля з РФ, запроваджене на початку квітня у рамках п'ятого пакету санкцій через російську агресію проти України. І це безповоротно, так як повернення до минулого все одно не буде: протягом нинішнього десятиліття більшість європейських країн має намір повністю відмовитися від використання в електроенергетиці найшкідливішого для глобального клімату викопного енергоносія. Тож російські вуглярі остаточно втратили зараз європейський ринок збуту.

Кільком важливим галузям російської економіки та деяким регіонам рф відмова європейців від російського вугілля неодмінно завдасть відчутних збитків. Найбільше постраждають шахтарі Кузбасу та інших вугільних регіонів РФ.

Чималої шкоди зазнає також великий російський роботодавець - російська залізниця "РЖД", для якої перевезення вугілля є одним з ключових джерел доходу. Причому повною мірою компенсувати втрати, які виникнуть тепер на європейському напрямку, за рахунок збільшення поставок азійським споживачам не вийде: транспортні потужності у східному напрямку обмежені, а для збільшення пропускної спроможності залізниці поблизу Байкалу та на Далекому Сході знадобляться роки та величезні інвестиції.

Постраждають також орієнтовані на перевалку вугілля російські порти на Балтійському морі, особливо в Усть-Лузі, а також Мурманський транспортний вузол, адже концепція його розвитку значною мірою була пов'язана з надіями на зростання вугільного експорту. Можливі поставки з цих портів до країн Африки та Азії навряд чи компенсують втрату великих та платоспроможних європейських покупців.

Європейські покупці, своєю чергою, за чотири місяці з моменту оголошення ембарго, довівши до кінця укладені раніше контракти з російськими компаніями, встигли переорієнтуватися на альтернативних постачальників. Дефіциту вугілля на світовому ринку немає, хоча коштує воно зараз, як і інші енергоносії, надзвичайно дорого: понад 300 доларів за тонну замість приблизно 60 доларів на початку 2021 року. Втім, одразу після нападу росії на Україну ціни на біржах сягали до 400 з лишком доларів.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]