Росія своєрідно покарала західні компанії, за те що ті вирішили в ній залишитись і спонсорувати війну

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Лише в 2022 році компанії з "недружніх" країн, що залишилися на російському ринку, отримали 18 мільярдів доларів прибутку. Вони не можуть вивести свої активи з країни, зазначають у Київській школі економіки.

Влада Росії блокує доступ до прибутку компаній з "недружніх" країн, які продовжили працювати в РФ після її вторгнення в Україну, повідомило у понеділок, 18 вересня, видання Financial Times, посилаючись на дані Київської школи економіки (КШЕ).

Загалом прибуток іноземних компаній в РФ минулого року склав 20 мільярдів доларів, а виручка - 217 мільярдів, зазначає Deutsche Welle. При цьому прибуток компаній з "недружніх" країн склав 18 мільярдів доларів, виручка - 199 мільярдів. "Десятки мільярдів доларів застрягли в Росії. І немає жодної можливості їх вивести", - заявив FT виконавчий директор великої компанії з "недружньої країни".

Минулоріч найбільше прибутку в РФ отримали американські компанії (4,9 мільярдів доларів) та фірми з ФРН (2,4 мільярдів). Серед окремих компаній найбільше заробили австрійський Raiffeisen Bank (два мільярди доларів), американські Philipp Morris (775 мільйонів доларів) і PepsiCo (718 мільйонів доларів), а також шведський виробник вантажівок Scania (621 мільйони доларів).

«Аргумент»


В тему: 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]