Розмінування України займе десятки років, воно коштує від 2 до 8 доларів за квадратний метр

|
Версия для печатиВерсия для печати

Україна нині є найбільш замінованою країною, тож знадобляться десятиліття, аби повністю її розмінувати.

Про це ідеться в суботній публікації The Washington Post.

Згідно з матеріалами словацького аналітичного центру, розмінування потребує близько 30 відсотків території України, або понад 170 тис. квадратних км.

Російські війська використовували щонайменше 13 типів протипіхотних мін, а також міни-пастки. Україна послуговувалася щонайменше одним типом – фугасною міною ПФМ, що встановлюється лише дистанційно – за допомогою ракети.

"Забруднена територія України настільки велика, що, за оцінками деяких експертів, для розмінування за участю півтисячі саперів, знадобилось би 757 років", - ідеться в публікації.

Зазначається, що розмінування – це не лише повільний, а й дорогий процес. За оцінками Світового банку, воно коштує від 2 до 8 доларів за квадратний метр, і обійдеться в 37,4 млрд доларів протягом наступних 10 років.

Як раніше повідомляло агентство, Литва формує коаліцію з розмінування України та запрошує до участі країни, які мають можливість навчати саперів чи забезпечувати українців необхідним спорядженням.

Вгорі: так сьогодні виглядають українські поля

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]