ЄС криміналізував порушення та обхід санкцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

Торгівля підсанкційними товарами буде вважатися кримінальним злочином в усіх країнах Євросоюзу. Максимальна санкція - п’ять років тюрми.

Відповідну директиву затвердила Рада ЄС, повідомляє сайт організації.

Тепер всі країни Євросоюзу мають визнати торгівлю підсанкційними товарами та сприяння в обході заборони на в’їзд на свою територію підсанкційним особам кримінальним злочином. Також каратимуть за підбурення до такого правопорушення або посібництво у його вчиненні.

Коли директива набере чинності, за порушення буде встановлене однакове покарання - позбавлення волі до 5 років, якщо йдеться про діяння стосуються активів на суму в понад 100 тис. євро. Для компаній передбачені різні заходи, включно з монетарними й немонетарними (наприклад, скасування дозволів, позбавлення права на пільги, ліквідація в судовому порядку, штрафи тощо).

Що буде вважатися порушенням санкцій?

  • надання коштів чи економічних ресурсів у розпорядження чи на користь підсанкційної особи, організації;
  • нездатність заморозити гроші чи економічні ресурси підсанкційної особи, організації;
  • надання підсанкційній особі дозволу на в'їзд чи проїзд транзитом;
  • торгівля товарами чи послугами, імпорт, експорт, продаж, купівля, передання, транзит чи перевезення яких заборонене або обмежене санкціями, а також надання брокерських чи інших послуг, що стосуються таких товарів;
  • надання фінансових послуг чи виконання фінансової діяльності, яка заборонена чи обмежена санкціями;
  • інші способи обходу санкційного режиму (наприклад, шляхом приховування бенефіціарів).

Директива набере чинності через 20 днів після публікації в Офіційному журналі Євросоюзу. Країни-члени матимуть 12 місяців на те, щоб імплементувати її положення у національне законодавство.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]