Штучний інтелект відбере робочі місця переважно у жінок (дослідження)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Здебільшого штучний інтелект може замінити ті професії, у яких зайняті переважно працівники жіночої статі.

Про це йдеться у дослідженні, опублікованому компанією Revelio Labs, що займається вивченням ринку праці.

У ньому наголошується, що в людському суспільстві існує забобони щодо того, якої статі людина має бути, щоб обіймати ту чи іншу посаду. Наприклад, обов'язки секретаря, адміністратора чи касира традиційно виконують жінки. Відповідно, оскільки ШІ загрожує замінити у тому числі людей цих професій, свої робочі місця також втратять переважно жінки.

У дослідженні наголошується на необхідності програм навчання жінок новим професіям, які допоможуть їм залишатися на ринку праці. Один з його авторів, економіст Хаккі Озденорен, наголошує, що такий крок дозволить як користуватися перевагами досягнень у галузі штучного інтелекту, так і не відмовлятися від найму людей, які мають певний досвід та експертизу.

IBM нещодавно скоротила кількість вакансій адміністративного плану (наприклад, кадровиків), які легко може замінити ШІ. Передбачається, що за п'ять років до 30% робочих місць такого плану у цій фірмі перестануть існувати.

Вгорі: ілюстративне фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]