США більше не цікавить безпека України і Європи, тепер це світ Трампа і Путіна, - The Telegraph

|
Версия для печатиВерсия для печати

США більше не зацікавлені ​​в забезпеченні української та європейської безпеки. Своєрідна мантра "Нічого про Україну без України" більше не існує.

Про це йдеться в матеріалі The Telegraph.

За підсумками розмови з Володимиром Путіним, Трамп заявив, що вони "домовилися, щоб наші команди негайно розпочали переговори". Якщо так і сталося, то це велика перемога російського диктатора.

"Російський президент завжди вважав, що тільки ті країни, які вирішують долю інших, можуть бути по-справжньому суверенними. Він завжди був налаштований на те, що Росія буде однією з великих держав – поряд зі Сполученими Штатами і Китаєм – здатних поділити між собою решту світу. Саме тому він завжди хотів говорити про долю України з Вашингтоном, а не з Києвом. Все інше було б приниженням. Проте перемога для путінського его – це не те саме, що перемога у війні. Принаймні, вона не повинна бути такою", – пише видання.

Під час зустрічі у форматі "Рамштайн" очільник Пентагону Піт Гегсет окреслив позицію Трампа щодо України: окупована територія не буде повернута Україні, Київ не отримає ані членства в НАТО, ані гарантій безпеки за пʼятою статтею Альянсу. До того ж, Вашингтон не надсилатиме свої війська для миротворчої місії. Така угода лише винагородить Росію "вкраденою землею" і зробить Україну вразливою до повторного нападу в найближчі роки. Хоча Гегсет і закликав до гарантій безпеки, які унеможливлять такий розвиток подій.

"Якщо ця обіцянка буде виконана, якщо Україна втримає Київ, Харків, Одесу, Херсон і Дніпро, якщо вона залишиться вільною і стане процвітаючою, тоді можна буде сказати, що український народ переміг. Так, жахливою ціною і з недосконалим миром – але, однак , він переможе, і у нього буде майбутнє", – зазначається у матеріалі.

Але тут є заковика. Трамп дав зрозуміти, Америка не зацікавлена в гарантуванні ні української, ні європейської безпеки. Тож форма миру буде повністю залежати від Європи (включно з Великою Британією). Це означатиме необхідність масштабних інвестицій в збройні сили і оборонну промисловість, щоб стримати майбутній напад Росії не лише на Україну, а й на європейську частину НАТО.

Україна має найбільшу, найбільш загартовану і боєздатну армію в Європі. Якщо Британія та союзники дотримаються слова, вони "зможуть організувати надійну оборону континенту від Чорного моря до Баренцева і від Харкова до графства Керрі (нейтралітет Ірландії також залежатиме від того, чи спрацює цей європейський стримуючий фактор у разі відступу США)".

Альтернатива буде похмурою.

"Путін повернеться в Україну через кілька років і захопить Харків і Київ. Потім він вторгнеться в країну НАТО, будучи впевненим, що альянс не виправдає своєї риторики про колективну оборону", - прогнозує видання.

Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:02
31% українців вважають санкції проти Порошенка відволіканням владою уваги від фронту, 24% - розправою з опозицією (ОПИТУВАННЯ)
11:58
Помстою Порошенкові Зеленський витер ноги об кожного четвертого українця, він може розраховувати на взаємність
11:49
Зеленський затвердив санкції проти Порошенка, Коломойського, Боголюбова, Жеваго, Медведчука
10:01
Новини диктатури: "ОП викидає мене з Києва. Щоб виграти вибори, Зеленський спробує заткнути всіх, хто заважатиме", - Шабунін
09:07
Генерал Наєв повідомив про прибуття на фронт
08:56
Трамп відмовився називати Україну рівноправним учасником переговорів про мир
08:13
Провідні країни ЄС зажадали від США своєї участі у переговорах щодо України
08:05
Трамп про Україну в НАТО: непрактично та малоймовірно
08:02
США більше не цікавить безпека України і Європи, тепер це світ Трампа і Путіна, - The Telegraph
07:10
Україна не зможе повернути всі окуповані території, - Трамп

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]