Стратегічний провал: чого не зрозумів Офіс президента, призначаючи пані Ілащук послом у Болгарію

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чому призначення послом у Болгарії далекої від дипломатії та державної служби психологині пані Олесі Ілащук завдасть важкої шкоди стосункам України з однією з найважливіших країн-виробників озброєння радянських зразків і зіграє на користь росії?

Про це пише Юрій Бутусов, головний редактор видання Цензор. НЕТ.

1. Болгарія має великі запаси снарядів калібру 152 та 122 мм, за деякими оцінками понад 1 мільйон снарядів. Для розуміння - це стільки, скільки США поставили снарядів в Україну за 10 місяців. Також на зберіганні в гарному стані понад 200 САУ 122 та 152 мм. Також є запаси 120 мм мін та чудові самохідні міномети 120 мм. Але разом з тим в Болгарії дуже сильне проросійське лобі, яке заважає масштабним поставкам снарядів в Україну, йде дуже запекла внутрішньополітична боротьба. І саме тому якість дипломатії України тут має першочергове значення. Інакше ми не отримаємо на фронт усі ці снаряди.

2. Болгарія є найбільшим у світі за промисловими можливостями виробником снарядів та мін радянського зразка. Саме тут важливо розмістити максимально великі замовлення на виробництво снарядів. Саме Болгарія може створювати на своїй території виробництво снарядів та мін разом з українськими виробниками. Але для цього треба постійна системна політична робота.

3. Болгарія має запаси радянської бронетехніки та радянські бойові літаки, які також можуть посилити Україну, оскільки болгари переходять на натівське озброєння.

4. Болгарія має стратегічне значення у південній Європі та на Чорному морі, тут іде боротьба між прозахідними та дуже потужними проросійськими партіями, і потрібно постійне посилення позицій України. Позиція Болгарії є визначальною у багатьох проєктах Кремля по просуванню своїх енергоресурсів до Європи.

На жаль, пані Ілащук, яка, згідно з біографією, ніколи не стикалась ні з військовою справою, ні з дипломатією, ні з політикою, та не має досвіду державної служби взагалі, не зможе у ці критичні місяці адекватно діяти в національних інтересах України. А платити за це безвідповідальне призначення посла, за менші обсяги постачання снарядів, ніж ми могли б отримати, буде, звичайно, не Офіс президента, платити будуть своїм життям українські воїни, яким не вистачає озброєння на фронті.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]