Суддя ВАКС Ткаченко "завалив" ще одну корупційну ТОП-справу. Цей ворог умисно нищить Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

НАБУ та САП були вимушені завчасно завершити розслідування у кримінальному провадженні щодо заволодіння коштами Міністерства оборони України на суму понад 312 млн грн через суддю ВАКС Олега Ткаченка.

Про це у Facebook повідомив голова ЦПК Віталій Шабунін.

"Розповім вам як "слуги народу", Татаров і суддя ВАКС відмазують від тюрми екснардепа Микитася за крадіжку у військових 312 млн. Памʼятаєте влада парила суспільству і західним партнерам, що питання з "правками Лозового" закрите?

Вони брехали. Нижче – про чергове вбивство ТОП корупційної справи "правками Лозового".

Отже, суддя ВАКС Ткаченко відмовився продовжувати розслідування по Микитасю. При цьому після повідомлення про підозру фігурантам минуло всього 3 місяці.

Через це НАБУ/САП були вимушені завчасно завершити розслідування крадіжки 312 млн грн на будівництві складів Міноборони.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд відмовився брати під варту екснардепа Микитася та відправив під домашній арешт

Оскільки 3-місячний строк (після підозри) завершувався, то НАБУ/САП подали клопотання про продовження строку. Такий порядок передбачає чинна частина "правок Лозового", які вже кілька років зберігають "слуги" (на чолі з Іонушасом/Татаровим).

Клопотання НАБУ і САП подали ще 12 січня. Слідчий суддя Ткаченко був зобов’язаний розглянути його протягом трьох днів.

Але суддя спершу затягнув розгляд, а потім відмовив у продовженні строку. І зробив це Ткаченко за лічені дні до його завершення.

Згідно з даними судового реєстру, на початку січня детективи ще оглядали носії інформації, отримували ухвали про доступ до речей і документів, планували допити свідків, частина з яких виїхала з України і т.д.

Тепер же прокурори будуть змушені піти до суду без усього цього, а значить доводити позицію обвинувачення їм буде значно-значно складніше.

Окремі вітання ВСІМ суддям ВАКС, які неспроможні прибрати зі слідчих суддів зашквареного Ткаченка. Це, до речі, одна з ознак серйозних проблем з антикорсудом.

Раніше ми розповідали, як Ткаченко відмовився арештовувати мільярдні активи Коломойського та купу інших його зальотів. Цього разу Ткаченко відмовився продовжити строк слідства у справі будівництва складів Міноборони зі збитками у 312 млн грн.

Рівно в такий самий спосіб вбивали справу Татарова у Шевченківському суді Києва. Тоді теж у справі завершувався 3-місячний строк слідства. І слідча суддя так само відмовилася його продовжувати в останні дні строку. 

Нагадаю, що Татаров працював юристом у компанії Микитася, вони дружили і навіть разом їздили на відпочинок.

Восени 2022 року Микитась у розмові із мером Дніпра Філатовим говорив про те, що Татаров йому "много помог", натякаючи про поверненням активів компанії "Укрбуд", а також згадував про те, що Татаров без проблем може вирішити питання у судах: "что касается криминала, у Олега там все нормально". 

Схоже, що тепер Татаров нормально вирішує і в суді антикорупційному. І навіть якщо лише з одним Ткаченко, то всі інші судді ВАКС, схоже, нормально це хавають", - розповів Шабунін.

Раніше повідомлялося, що НАБУ та САП повідомили про підозру в заволодінні 307 млн грн Міноборони народному депутату України VIIІ скликання, колишньому першому заступнику Начальника Генерального штабу ЗСУ та ще чотирьом особам.

23 січня 2024 року НАБУ і САП завершили розслідування у кримінальному провадженні щодо заволодіння коштами Міністерства оборони України на суму понад 312 млн грн. ЗМІ пишуть, що йдеться про Микитася та Колесника.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]