Це і є с правжнє обличчя Зеленського: діюча влада зробила "коаліцію порятунку нації" разом з російським ОПЗЖ та злодійкою Тимошенко


Поки писав цей допис, російське ОПЗЖ та їх союзники в раді вже проголосували ганебний закон про відкат євроінтеграції та позбавлення незалежності НАБУ. Кінець епохи.
А філософський допис як раз був про циклічність помилок, і депутати своїми діями додали до їх переліку.
Ось ми маємо зухвалий наїзд влади руками СБУ на НАБУ, з побиттями, без ухвал суду і зливами. Але цікаво, цей наїзд багато чим відрізняється від того як саме НАБУ притягували "за вуха" кейси Коболєва та Півоварського? І все тоді відбувалось під підтримку антикоррупційних активістів - мовляв, по фіг на методи та тиск, хай суд розбереться, якщо вони такі невинні.
І від цього не стає менш мерзотним те, як зухвало зараз намагаються розправитись з тими ж активістами. Просто активісти не могли уявити що такі ж методи можуть бути використані і проти них теж. Я к і НАБУ не уявляло що влада з СБУ зможе так саме робити.
Порошенко в свій час казали - не треба робити закон про поза судові санкції проти громадян України, це погано закінчиться. А він казав, "Так це ж буде тільки проти ворогів, типу Януковіча і Курченка, я ж буду контролювати кого санкціювати". І протягнув цей закон через Раду.
І ось ця позасудова санкційна гільйотина вже наповну працює проти самого сивочолого гетьмана та інших "внутрішніх ворогів", в числі яких він, несподівано для себе, опинився.
Діюча влада зробила "коаліцію порятунку нації" разом з російським ОПЗЖ та Тимошенко, та голосує усі ці анті європейські закони, в повному розумінні що відкати незалежних інституцій їх самих ніколи не торкнуться. Вони, як і Порошенко до них, як і всі інші до нього, не можуть уявити те що вони теж колись стануть "паперєдніками".
Подивимось як повернеться історія. Чомусь я можу собі уявити, як наступній владі, коли вони будуть займатись встановленням справедливості, на яку у суспільстві буде шалений попит, теж будуть казати:
- Не треба просто так розстрілювати на вулиці паперєдників! Хоч ви на сто відсотків впевнені що вони вороги, працювали на росію та крали під час війни, не треба цього робити без суду!
Цікаво, чи будуть вони слухати.
Але після таких відкатів на шляху до Європи стає актуальним питання - чи буде наступна влада взагалі? Чи діючи нарешті здійснять мрію усіх хто був при владі до них, і зможуть ніколи не стати "паперєдніками"?
Автор: Роман Сульжик, колишній банкір JP Morgan, Deutsche Bank; сторінка автора у Фейсбук
- Зеленський таки підписав антиукраїнський закон, який нищить незалежність НАБУ і САП
- Вороги народу України: 8 діючих нардепів, які голосували за "диктаторські закони" 16 січня підтримали ліквідацію незалежності НАБУ та САП
- Зеленський, це про тебе: "Рішення приголомшливо дурне" - донька Келлога про закон щодо НАБУ і САП
- ГАР МОУ закликає президента Зеленського ветувати законопроєкт №12414 як такий, що підриває основи обороноздатності країни
- Якщо нас усіх не переб’ють на фронті - чи буде куди повертатись? - військова Андріана Сусак про ліквідацію незалежності НАБУ та САП
- Акція проти знищення незалежності НАБУ та САП відбудеться о 20:00 у Києві, Львові та Дніпрі
- Автомайдан закликав виходити на акцію протесту проти ліквідації незалежності НАБУ та САП
- Акція проти знищення НАБУ та САП відбудеться о 20:00 у Києві біля театру ім. Франка
- Країна, де Зеленський нищить НАБУ і САП, а Татаров переміг Майдан: керівники Академії МВС отримали службові квартири, які обіцяли пільговикам і ветеранам, - ЗМІ (ВІДЕО)
- Парасюк: Громадяни мають право п#здити депутатів, які проголосували проти НАБУ
- "Кидок" західних партнерів: Зеленський поспішає підписати законопроєкт №12414 до отримання листа від фон дер Ляєн — ЗМІ
- 16 січня по-новому: нардепи повернули антикорупційну систему в часи Януковича
- Оприлюднили прізвища нардепів, які підтримали знищення НАБУ і САП
- Догодливий Стефанчук вже підписав законопроєкт, який ліквідує незалежність НАБУ та САП
- Те, що відбулося у Верховній Раді – акт внутрішньої підривної діяльності в умовах війни, - Стерненко. Піди поясни це Малюку
- НАБУ і САП закликали президента ветувати закон про знищення НАБУ і САП
- Два основних елементи незалежності НАБУ та САП сьогодні втрачено - Клименко
- Сьогодні знищено антикорупційну інфраструктуру - директор НАБУ Кривонос
- Юрій Ніколов: НАБУ нищать через мільярди Заходу для оточення Зеленського
- Законопроєкт про ліквідацію незалежності НАБУ та САП надасть надвеликі повноваження генпрокурору – ЦПК
- Офіційна заява НАБУ і САП щодо законопроєкту №12414
- Знищення антикорупційних органів: що стоїть за обшуками в НАБУ
- "Наслідки будуть катастрофічними": "слуга народу" Радіна закликає депутатів не голосувати за знищення НАБУ
- Зеленський знищує ключові антикорупційні здобутки Революції Гідності - Шабунін про законопроєкт №12414
- Влада збирається ліквідувати незалежність НАБУ та САП
- Transperancy International Ukraine вбачає в обшуках у НАБУ бажання влади зруйнувати незалежні органи
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 19:56
- ВАКС призначив ексдиректору оборонного підприємства 10 років тюрми заочно
- 19:49
- Ворог вдарив по Чернігову, без електропостачання 30 тисяч мешканців
- 19:10
- День апостола Івана Богослова: традиції, прикмети, заборони
- 18:07
- Касьянов: Часи гучних заяв і щедрих обіцянок закінчилися
- 17:11
- Корсун: У владі - лояльні замість професійних. Так ми ворога не здолаємо
- 16:57
- СБУ бреше про причину обшуків в ексдетективів НАБУ, це дріб’язкова помста президента - ЦПК
- 15:02
- Шабунін: Поки заради свободи українці вмирають на фронті, Зеленський крок за кроком відбирає цю свободу у нас в тилу. Далі буде тільки гірше
- 14:10
- Стаття The Economist про кризу в українській владі (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
- 13:06
- Вже й The Economist пише про дефіцит демократії та поглиблення економічних та військових проблем в Україні
- 12:42
- Колишнього "володаря Молдови" екстрадували з Афін до Кишинева. Він цінний агент ФСБ