Туреччина захистила внутрішній ринок зерна імпортним митом в 130%

|
Версия для печатиВерсия для печати

За розпорядженням президента Реджепа Ердогана Туреччина з 1 травня підвищує з 0% до 130% імпортне мито на зернові, зокрема на пшеницю, ячмінь та кукурудзу.

 

Відповідний документ опубліковано в офіційному урядовому віснику T.C. Resmi Gazete, пише Куркуль.

Введення мита покликане стабілізувати ціни на продукти та спрямоване на підтримку тваринництва та сільського господарства. Цим обмеженням уряд виконує обіцянку уповільнити інфляцію, яка за підсумками березня становила 50,5% у річному обчисленні.

«Беручи до уваги зміни умов збору врожаю та світових цін, митні збори на пшеницю, кукурудзу та ячмінь були змінені на 130% з метою захисту та стимулювання внутрішнього виробництва», — повідомляють ЗМІ Туреччини.

В уряді Туреччини пояснюють, що такий крок необхідний для захисту вітчизняних сільгоспвиробників напередодні нового зернового сезону.

Запровадження мита Туреччиною відбувається на тлі заборони імпорту української агропродукцію країнами ЄС.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]