У Білорусі починається дефіцит їжі, товарів і навіть ліків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поки що його обережно називають "проблемами з поставками".

У білоруських магазинах став помітним дефіцит товарів та продуктів харчування, причому навіть основної групи, таких як молоко, хліб, м'ясо. Поки що білоруси сподіваються, що це проблеми із постачанням, пише білоруське видання "Дзеркало".

Загалом асортимент магазинів став більш скудним. Продукція, якщо є, то нерідко продається без вибору. А асортимент окремих видів товару обмежений у кількості.

"По полицях "розмазано" один і той же товар, вибору немає від слова зовсім. Як заявляють продавці, товар не постачається", - написала одна з читачок видання.

Наприклад, молоко можуть завезти не більше 10 пляшок. Оливкова олія, шоколад, чай продаються лише у залишках. Зникли чіпси відомих марок, снеки, сухі сніданки.

Є перебої не лише з продуктами, а й іншими товарами, наприклад, косметикою. Як пишуть білоруси, поки що рятують замовлення інтернетом, зокрема, з тієї ж Росії.

Став помітний дефіцит засобів жіночої гігієни.

Однак з кінця минулого тижня в магазинах став виявлятися дефіцит уже й основних продуктів харчування, таких як хліб, молоко, м'ясо, сир.

"В одному зі столичних супермаркетів великі холодильники, де раніше стояли молоко та кефір, тепер зайняті кількома видами води", - пише видання, супроводжуючи це фотографіями, надісланими читачами.

"На вихідних не було жодної одиниці ні молока, ні кефіру, ні сметани", - наводить видання слова мешканки Мінська.

Інший читач пише, що не може знайти вершки. Декілька днів у продажу немає яєць.

Торгові мережі почали урізати асортимент хліба.

"В одній великій торговій мережі в Гродно урізали асортимент пшеничного хліба "до мінімуму", в іншій його вибір трохи більше. А в менші магазини батони надходять після обіду і невеликими партіями. Купити можна або чорний хліб, або сірий", - цитує видання своїх читачів.

Читачі також пишуть, що почав відчуватися дефіцит певних видів м'яса, наприклад, індичого. Один із читачів пише, що не може знайти навіть кістки для супового набору

Стали фіксуватися, поки що правда поодинокі, але перебої і з медпрепаратами, у тому числі – педіатричноъ групи.

"Перевірений засіб від кольк у животі "Кармінативум бебінос" раніше без проблем купували в аптеках, а зараз проблема — поставок немає. Мені довелося їхати в інший регіон Білорусі, щоб купити його. Судячи з інформації на спеціальних сервісах, на всю Білорусь залишилася одна баночка », - написав один із читачів.

"Виходить, що незважаючи на запевнення Олександра Лукашенка, білоруси вже помічають перебої в асортименті товарів у магазинах. Говорити про глобальний дефіцит у країні не можна, проте, як видно, люди в магазинах бачать картину, яка помітно відрізняється від оптимістичних заяв наших чиновників", - обережно підбиває підсумки білоруське видання. Втім, все ще уникаючи називати речі своїми іменами. А саме – у країні почався дефіцит товарів, навіть першої необхідності.

Нагадаємо, білоруська влада запровадила жорстке регулювання цін у країні. Цей захід був покликаний зупинити зростання цін, яке безпосередньо пов'язують із санкціями, введеними стосовно країни - посібниці росії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]