У Львові завершують будівництво будинків для вагітних переселенок (ФОТО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У департаменті містобудування Львівської міської ради зазначають, що будинки фактично уже зведені – підрядник завершує внутрішні та зовнішні роботи. Отже, вже поточного місяця мають заселитися перші мешканки.

Про це повідомляє газета День.

На завершальній стадії також роботи з благоустрою. Територію навколо будинків розчистили, прокладають доріжки, запроєктували місця під дитячий та спортивний майданчики. Розчищене озеро потроху наповнюється водою. За задумом міста, тут буде рекреаційна зона, де зможуть комфортно відпочивати не тільки жінки, які житимуть у будинках, а й місцеві мешканці.

Будинки для вагітних переселенок, які знайшли тимчасовий прихисток у Львові, зводять за проєктом львівських архітекторів. Загальна площа двох будинків – понад тисяча квадратних метрів. У кожному будуть створені всі необхідні умови для комфортного проживання вагітних, які мають статус ВПО. Роботи фінансує Товариство Червоного Хреста.  Згідно з Меморандумом про співпрацю, організація забезпечує фінансову складову проєкту, і це – 26 мільйонів гривень.

ЗМІ вже розповіли про відкриття тимчасових модульних містечок для ВПО. Їх є три. Всі зведені коштом польського уряду.

Одне встановили у Стрийському парку, там проживають до 350 осіб. Друге –  та на вул. Пулюя поблизу Технологічного фахового коледжу Лісотехнічного університету, де розселили понад 600 осіб.

Третє містечко, в спальному районі Львова, для 370 ВПО (переважно матері з дітьми) назвали на честь Маріуполя – Маріяполіс. Його взяли під опіку Салезіяни Святого Івана Боско, УГКЦ. Отці стали патронами містечка і забезпечуватимуть мешканців харчуванням. Надають й духовну підтримку. Також організують дозвілля для дітей.

На превеликий жаль, у фінансування цих проектів держава Україна (тобто, її чиновники) не вклала (не вклали) ані копійки.

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]