У Полтаві засудили настоятеля УПЦ МП, який організовував втечу за кордону для ухилянтів
Настоятель української православної церкви московського патріархату разом із двома спільниками організовували незаконний перетин кордону для чоловіків — обвинувачений провину визнав повністю та отримав умовне покарання, але має передати на потреби ЗСУ 156000 грн.
Про це повідомляє місцеве видання Полтавщина.
29 травня Октябрський райсуд Полтави виніс вирок Іонелу Міціцею, який організовував незаконний перетин кордону України для чоловіків. Обвинувачений провину визнав повністю та отримав умовне покарання. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.
Обвинувачений Іонел Міціцей — уродженець Чернівців, має вищу освіту, одружений, настоятель храму на честь святого великомученика Дмитрія і Гавриїла в селі Ванчинці Новоселицького благочиння Чернівецько-Буковинської єпархії Української Православної Церкви московського патріархату, раніше не судимий.
Так, настоятель церкви московського патріархату разом зі спільницею та спільником допомагали чоловікам з України незаконно перетнути кордон. Спільник, який підшукував клієнтів для такої послуги, у березні вже отримав своє умовне покарання.
Відповідно до матеріалів справи, настоятель організував схему, згідно з якою, на початку липня 2022 року у Полтаві спільник Міціцея — Недогарок зустрівся з двома знайомими та запропонував їм перетнути державний кордон України за $3200 з кожного.
Вже в серпні 2022-го року Недогарок пояснив «клієнтам» деталі «операції», а згодом надіслав номер телефону мешканки Чернівців, яка мала зустріти їх та якій вони мали віддати кошти.
4 вересня мешканка Чернівців зустріла чоловіків у Новоселиці Чернівецької області, звідки автомобілем Renault Laguna доставила та заселила останніх до номеру мотелю «Вікторія», Там жінка отримала від клієнтів кошти і одразу після цього зловмисників затримали.
Так, настоятель Міціцей повністю визнав свою провину у вчиненому та уклав угоду з прокуратурою. А 29 травня Октябрський райсуд затвердив цю угоду та призначив чоловіку 5 років позбавлення волі, але від відбування покарання його звільнили з іспитовим строком — 1 рік. Також Міціцей має передати на ЗСУ 156000 грн, а також відшкодувати 3020 грн експертних витрат.
Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення.
Вгорі: Іонел Міціцей | Фото: facebook.com/orthobuk
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 22:16
- ВРП подала на звільнення "ката Майдана" суддю Аблова
- 22:01
- Трамп призначив Келлога спецпредставником з питань України
- 20:00
- В Україні завтра де-не-де невеликий сніг, від -5° до +2°С
- 19:30
- Синод ПЦУ заснував Почаївський чоловічий монастир
- 19:10
- Трамп відклав введення мита на товари з Мексики після розмови з Шейнбаум
- 18:17
- Геть від москви: на Буковині ще дві громади змінили юрисдикцію з упц (мп) на ПЦУ
- 17:57
- На Полтавщині деколонізували назви місцин і ботанічних об'єктів
- 16:01
- Адміністрація Байдена сповільнила поставки зброї в Україну у 2024 році – Reuters
- 15:27
- Маск пообіцяв скасувати виплати на сотні мільйонів доларів після отримання доступу до платіжної системи Казначейства США
- 15:18
- Ліквідація бандита Саркісяна в Москві: серед постраждалих ексохоронець Януковича
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.