Україна стала головним імпортером німецької зброї у 2022 році

|
Версия для печатиВерсия для печати

2022 року уряд Німеччини схвалив експорт озброєнь на суму близько €8,35 млрд, чверть цього обсягу — майже €2,25 млрд— припала на постачання Україні.

Про це свідчать дані міністерства економіки Німеччини, які наводить канал Tagesschau.

Друге місце у списку головних отримувачів німецької зброї посіли Нідерланди, третє та четверте — США та Великобританія.

Німеччина постачає Україні самохідні гаубиці, реактивні системи залпового вогню Mars, зенітні самохідні установки Gepard, а також системи ППО IRIS-T та бронемашини Dingo.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба у жовтні говорив, що Німеччина замість танків Leopard та Marder постачає бронемашини Dingo.

8 грудня уряд Німеччини прозвітував про відправку в Україну 20 бронемашин Dingo. 12 грудня пан Кулеба заявив, що Німеччина, як і раніше, не дає згоди на передачу Україні танків Leopard. Колишній український посол у Німеччині Андрій Мельник пропонував створити європейський танковий альянс для передачі Leopard-2 Україні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]