Україна відклала контрнаступ через погоду й нестачу боєприпасів - WP

|
Версия для печатиВерсия для печати

Великий наступ українських сил довелося відкласти через погоду, повільне постачання обладнання та дефіцит боєприпасів. Також негативну роль зіграв "злив" секретних документів.

Про це йдеться в публікації The Washington Post.

Видання відзначає, що українські війська перевіряють російські сили на вразливість перед довгоочікуваним контрнаступом. Вони слідкують за росінами за допомоги безпілотників, виявляють слабкі місця та планують удари для знищення укріплень.

"Ми їх перевіряємо. А вони, звичайно, роблять те самі з нами", - цитує WP слова єфрейтора із позивним "Боксер". Він каже, що невеликі операції готують його підрозділ до повномасштабної атаки, поки українці чекають на надходження важкої техніки та боєприпасів.

"Очікуваний весняний наступ розглядається як можливість для України цього року визволити територію, утримувану російськими військами, загальна площа якої становить близько однієї п’ятої території країни. Але операцію затримали погодні умови, повільні поставки обладнання та дефіцит боєприпасів, що посилює побоювання зайти в глухий кут", - йдеться в публікації.

WP пише, що проведення контрнаступу ускладнює витік військових та розвідувальних документів США. Адже документи, що потрапили в мережу, містили детальні дані про стан та можливості української армії, зокрема і про слабкі місця у протиповітряній обороні.

ЗМІ зазначає, що багато українців побоюються: в разі, якщо Київ не зможе визволити значні території, доведеться йти на переговори з РФ, перебуваючи на невигідних позиціях.

Видання нагадує, що на Донеччині вже давно тривають позиційні бої. І наводить слова українського єфрерйтора: "Ми вже впізнаємо їхні (російських солдатів. - Ред.) голоси. Вночі ми чуємо багато п’яних криків, переважно лайки".

Росіяни при цьому продовжують укріплювати свої позиції, готуючись до оборони.

"Незважаючи на оборону, українські війська продовжують мати втрати. Битва за Бахмут переросла в найдовшу та найсмертоноснішу битву війни, з великими втратами з обох сторін", - пише WP.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:33
Бюджетні електромобілі: що пропонує ринок
17:04
Покидька Царьова ще раз засудили - тепер до 8 років в'язниці
16:24
Тепер вже колишній полковник СБУ отримав 10 років тюрми за хабар в $60 тисяч
15:42
А ви воюйте. Суд скасував арешт майна родини ексміністра енергетики Ставицького, який обікрав Україну
14:02
Ймовірно кожен двадцятий чоловік в Україні загинув на війні, або отримав важкі поранення – The Economist
12:11
Від фіктивного днопоглиблення та "буксирних схем" на Одещині — до хабарів із київських маршрутників: суд поновив на посаді одіозного портовика
12:04
З фронту вилучили партію неякісних 82-мм мін
10:20
Ексгумація жертв Волинської трагедії: Україна та Польща ухвалили заяву
10:01
Верховний суд підтвердив, що упц мп не має прав на користування Спасо-Преображенським собором у Чернігові
08:00
Ворог окупував Новоселидівку та Петрівку і просунувся біля 12 населених пунктів

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]