Путін боїться дня, коли Україна отримає всю обіцяну бронетехніку – Bild

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лише в останні вихідні Україна отримала 21 Leopard 2A6 і до 40 машин Marder. І буде більше.

Російський лідер Владімір Путін боїться дня, коли Україна отримає усю обіцяну їй західними союзниками бронетехніку, яку уже почала отримувати. Це «історичні дні для України». Про це йдеться у публікації німецького таблоїда Bild.

За інформацією видання, на вихідних в Україну прибули десятки німецьких бойових танків і БМП, у тому числі до 21 надсучасного Leopard 2A6 і до 40 машин Marder.

Попередньо українські екіпажі протягом шести тижнів тренувалися в Німеччині на системах озброєння із запасів німецької та португальської армії.

«Але не тільки Німеччина нарешті постачає те, що потрібно Україні для звільнення своєї країни від російських загарбників», – сказано у публікації Bild.

За останні кілька днів Велика Британія також поставила в Україну 14 обіцяних основних бойових танків Challenger 2.

Крім того, прибули перші з 90 обіцяних американських бойових машин Stryker та багато іншого важкого озброєння.

Далі будуть понад 100 бронетранспортерів Bradley та 50 шведських бойових машин CV90. Крім того, 40 французьких танків-розвідників AMX-10RC.

«Що ж, погоджуються оглядачі, починається зворотний відлік до дня Х. День, коли могутня українська армія, оснащена сучасними західними системами озброєння, почне відвойовувати свою країну у російських окупантів», – пише Bild.

Військовий експерт Ніко Ланге, науковий співробітник Мюнхенської конференції з безпеки, сказав BILD: «Я очікую, що Україна завдасть удару на початку або в середині травня». 

До того часу для українців ще є два важливі етапи навчання систем озброєння, які вони отримали.

«По-перше, танки та бронетранспортери мають використовуватись разом з іншими системами озброєння в Україні», – пояснює Ланге, маючи на увазі артилерію, безпілотники, засоби розмінування та авіацію, які разом із західними танками використовуються для максимального ураження російських окупантів.

Зокрема, німецький Leopard 2A6 на 95% перевершує російські танки. Таким чином він може цілити своїх супротивників на відстані до п’яти кілометрів навіть під час руху та вночі. Натомість більшість російських танків ведуть влучний вогонь лише на дистанції одного-двох кілометрів і тільки з положення стоячи.

Простіше кажучи: якщо українці оптимально використають сучасні німецькі «дикі коти», то Leopard 2A6 зможе діяти з таким же успіхом, як американський танк Abrams у війні в Перській затоці 1991 року. У той час американці вигравали всі танкові битви проти аналогічних радянських танків, які Росія використовує і сьогодні. Лише під час бою біля Басри 27 лютого 1991 року американські підрозділи знищили 186 іракських танків, а самі втратили лише чотири Abrams.

На фото: розбитий російський танк, 2022 рік. Фото з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]