В Україні запущено сервіс, за допомогою якого можна дізнаватися про корупцію чиновників

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні запущено проєкт Open Data Toolkits, завядки якому можна дізнатися про справи, у яких фігурує певний посадовець або виявити корупційні ризики в державному відомстві.

Проєкт реалізовано Міністерством цифрової трансформації України спільно з USAID / UK aid проєктом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

У рамках проєкту розроблено спеціальний інструментарій, завдяки якому можна  дізнатися:

  • як використовувати всі можливості Єдиного державного реєстру судових рішень
  • моніторити судові справи, у яких фігурує певна людина
  • виявляти корупцію в певному органі або установі за допомогою відкритих судових даних
  • аналізувати судову статистику та рішення за різними видами злочинів
  • скористатися сервісами на основі відкритих судових даних.

Open Data Toolkits - це антикорупційний інструментарій на основі відкритих даних.  Сервіс може виявитися корисним журналістам чи громадським активістам.

Однак, він доступний для використання без обмеження. Наприклад, для перевірки бізнес-партнерів, моніторингу використання публічних коштів, відслідковування правомірності судових рішень, стану екології та багато іншого. 

З усією інформацією та та сервісами можна ознайомитися на сайті.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]