ВАКС арештував частину майна Крупи: мільйони доларів та коробки з золотом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Антикорупційний суд арештував частину майна очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи, яку підозрюють у незаконному збагаченні.

Як інформує Суспільне, про це йдеться в ухвалі ВАКС.

Так, арешт накладено на 3,17 млн доларів, 140 тис. євро та 1,27 млн грн, вилучених за місцем проживання Крупи.

Також арештовано 93 тис. доларів та 2 тис. євро, які виявили 3 жовтня у робочому кабінеті Крупи. 

Крім коштів суд арештував й інше майно:

  • документи щодо проєктування будівництва п’яти будинків.
  • ноутбук, п’ять флеш-накопичувачів, телефон IPhone10.
  • дві коробки із золотими виробами з жовтого металу з білим камінням.
  • роздруковані декларації Тетяни Крупи за 2021, 2022 та 2023 роки, проєкт відповіді на Нацагентство із запобігання корупції, а також довідки про виплату дивідендів.

ВАКС зокрема арештував договори купівлі-продажу земельних ділянок Тетяни Крупи та технічну документацію на земельні ділянки її чоловіка, а ще брендові прикраси, медичну документацію та банківські картки

Рішенням суду накладено арешт на проєктну документацію будівництва-реконструкції дискоклубу у парку імені М.Чекмана та журнали виконаних робіт.

Нагадаємо, що 5 жовтня у ДБР повідомили, що у керівниці МСЕК на Хмельниччині Крупи виявили під час обшуків $6 млн готівкою. Суспільне зазначило, що йдеться про Тетяну Крупу, яка є депутаткою "Слуги народу" в Хмельницькій облраді. Головною лікаркою обласної МСЕК Тетяна Крупа працює з 2008 року.

Також повідомлялося, що керівницю Хмельницького обласного центру МСЕК затримано та повідомлено про підозру у незаконному збагаченні.

Наразі ДБР вивчає списки, знайдені в кабінеті голови Хмельницької МСЕК Крупи. У них зазначені прізвища та фіктивні діагнози.

У понеділок, 7 жовтня, Печерський райсуд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою главі Хмельницької обласної МСЕК Тетяні Крупі.

10 жовтня Олександр Крупа — син Тетяни Крупи, звільнився за власним бажанням з посади начальника Управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що здійснить повторну повну перевірку декларації керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяни Крупи.

16 жовтня головред видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов оприлюднив інформацію про те, що 49 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олійником оформили інвалідність, "дахуючи" корупційну схему слуги народу Крупи у МСЕК та ПФ. Зокрема, журналіст навів перелік імен усіх прокурорів і описав застосовану злочинну схему.

Цензор.НЕТ також опублікував перелік із 30 керівників обласних прокуратур, які отримують найбільші пенсії.

Після скандалу президент Володимир Зеленський скликав засідання РНБО, за результатами якого генеральний прокурор Андрій Костін подав у відставку, а Кабмін затвердив план реформування МСЕК.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:59
Це нам - війна, а їм - курорти: "слуга народу" Куницький втік з України
15:43
ВАКС арештував частину майна Крупи: мільйони доларів та коробки з золотом
14:50
У виведеного з-під санкцій РНБО контрабандиста Куртушова знайшли родинний бізнес в Криму: що відомо
13:16
Вирок отримали екснардеп Колесніченко і два експолковники міліції часів Януковича. Заочно
12:03
Михайло Ткач: Чому син Баканова має піти з СБУ
11:11
Західні спецслужби підозрюють росію у спробі затіяти підпали у літаках до США та Канади - WSJ
10:12
АРМА виявило перші активи фігурантів справ про зловживання у МСЕК - масштаби вражають
10:01
Зеленський намагається втягнути Польщу у війну, - віцепрем’єр-міністр Польщі Гавковський
09:56
58 працівників прокуратури Одеської області - інваліди
09:16
На Курщині Україна використовує найкращу техніку, при цьому на Донеччині її не вистачає, - Forbes

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]