Вчені виявили закономірність у крадіжках цінностей України росією: найбільше її цікавить скіфське золото - The Guardian

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародна група вчених та експертів із цифрових технологій, що відстежують крадіжки, з'ясувала, що Росія навмисно вивозить з України певні картини та прикраси.

Про це пише The Guardian. За даними вчених, крадіжкою та контрабандою займається спеціальна група.

З початку війни за крадіжками та знищенням культурних цінностей України росією стежила лабораторія в американському штаті Вірджинія. Один з її співробітників, антрополог Брайан Деніелс, розповів, що є вагомі докази того, що росія значною мірою зосереджена на крадіжці скіфського золота.

Антрополог зазначає, що поки що важко зрозуміти мотиви росії. Скіфське золото могло стати метою як його вартості, так і культурного значення. "Можливо, все це є частиною підриву ідентичності України як окремої країни, що має на увазі законне володіння росією усіма її експонатами", - говорить Деніелс.

Вчений розповів, що росія вживає все більш рішучих дій у спробах вкрасти українські скарби. Як правило, крадіжкам передує допити музейних працівників, які супроводжуються погрозами.

З початку війни росія регулярно руйнує чи викрадає об'єкти культурної спадщини України. Так, на початку травня в селі Сковородинівка Харківської області прямим попаданням ракети було зруйновано Національний музей Григорія Сковороди. Будівлю, в який він працював, звели ще у XVIII столітті. Сам музей було засновано у 1972 році. Там останніми роками жив і був похований Сковорода, який вважається родоначальником російської релігійної філософії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]