Європарламент схвалив приєднання Хорватії до Шенгенської зони

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський парламент у четвер схвалив скасування контролю на внутрішньому кордоні між Шенгенською зоною вільного пересування та Хорватією.

Про це повідомляє сайт Європарламенту.

Як зазначається, у документі, прийнятому 534 голосами (53 депутати були проти, 25 утрималися), Європарламент схвалює перетворення Хорватії на повноправного члена Шенгенської зони.

«Хорватія пройшла найповнішу оцінку членства в Шенгенській зоні з-поміж усіх країн ЄС. Вона виконала 281 рекомендацію у восьми сферах Шенгенського законодавства. Єврокомісія та Єврорада підтвердили готовність країни застосовувати Шенгенські правила в повному обсязі. Європарламент повністю згоден, що скасування внутрішнього прикордонного контролю має відбутися до кінця цього року», - сказав після голосування депутат Європарламенту Пауло Ранжел, який виступив переговорником щодо вступу Хорватії до Шенгенської зони.

Остаточне рішення про скасування внутрішнього контролю має бути прийняте Радою ЄС одностайно.

Зазначається, що Європейський парламент уже давно виступає за розширення Шенгенської зони вільного пересування, яка сьогодні включає 26 держав (усі держави-члени ЄС, окрім Болгарії, Хорватії, Кіпру, Ірландії та Румунії, а також країни, які не входять до ЄС: Норвегія, Ісландія, Швейцарія та Ліхтенштейн).

У 2018 році депутати Європарламенту заявили, що Хорватію слід прийняти до Шенгенської зони, щойно вона виконає необхідні критерії. У жовтні 2022 року вони також висловили підтримку негайному прийняттю Болгарії та Румунії до Шенгенської зони.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]