Юрій Бутусов: Як "весільні" дрони виявили відсутність оборонної політики

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нарешті був час подивитись інтерв’ю міністра оборони на ЛБ.ua. За слів міністра виявилось, що "весільні" дрони Мавік нібито не потрібні військовим, і тому вони їх нібито не хочуть закуповувати. На погляд автора, це показує, що Міноборони дуже далеко від усвідомлення характеру та потреб сучасної війни, і тому насправді відсутня оборонна політика, за яку воно відповідає.

Про це йдеться у статті головного редактора видання Цензор.нет Юрія Бутусова.

Очевидно, що відсутність закупівель малих дронів обумовлює і відсутність уваги міністерства оборони до створення організаційно-штатної структури підрозділів безпілотної розвідки в усіх ланках, а через це відсутність і тактики застосування дронів як головного елемента сучасної тактичної розвідки та бойового управління.

Важко повірити, що військові відмовляються від квадрокоптерів, коли на фронті це першочергова потреба, про це говорять усі без виключення військові частини. Навіть цікаво, хто каже інакше.

Мавік - це основний предмет закупівлі на фронті. "Весільні" квадрокоптери у зв’язці з Старлінком створюють командирам ситуаційну обізнаність та бойове управління та корегування вогню на фронті.

Закупівлі дронів критично необхідні, і в набагато більших масштабах. Це той напрямок, де Україна має можливості досягнути переваги над ЗС РФ. І саме Міноборони має створити оборонне планування для постачання дронів усіх необхідних типів, і зробити це треба хоча б зараз.

На жаль, через бездіяльність Міноборони Резнікова вже 11 місяців продовжується безлад з боку Держаноі служби експортного контролю, яка досі, навіть після скандалу, не відмінила свої шкідливі для держави рішення щодо визнання малих квадрокоптерів товаром подвійного призначання.

На цей момент обмеження досі не дозволяють безперешкодно ввозити Мавіки, у одного з фондів застрягло кількасот квадрокоптерів на кордоні, в той час як вони критично необхідні на фронті.

Міноборони повинно усвідомити, що квадрокоптери мають постачатись в Україну та вироблятись тисячами, і пан Резніков відповідає в першу чергу за те, щоб створити для цього умови.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]